i5 10400F vs R5 3500 MPK

Başka bir seçeneğim yok gibi gözüküyor, yapabilecek bir şeyim yok. Vatan, MediaMarkt gibi yerlerde kazıklanmak istemiyorum.
Ayrı ayrı almak istemiyor musunuz? Bence internetteki tonlarca rehber ve videodan yararlanarak yapabilirsiniz. En kötü; konu açarsınız, biz yardımcı oluruz.

Ayrı ayrı almak istemiyor musunuz? Bence internetteki tonlarca rehber ve videodan yararlanarak yapabilirsiniz. En kötü; konu açarsınız, biz yardımcı oluruz.
Zaten eğer İtopya'ya gitsem bile illaki alacağım diye bir şey demedim. Fiyatlandırma fazla gelirse zaten almam. Sizin dediğiniz sistemleri de soracağım zaten. Az birazda babama ağlarsam yapabilirim bir şeyler. Ama babam taksitle almak istediği için ayrı ayrı alma işine girebilir miyim sanmıyorum.

Zaten yarın İtopya'ya giderim diye düşünüyorum. O zamana kadar aklıma bol bol şey yattı. Orada da gösteririm zaten sistemleri. Elbette onlarda yardım eder. 2060lı pc İtopya'da pahalı olur diye düşünüyorum da denerim şansımı. Yardımın için teşekürler. İyi geceler.
Sadece kasa olmadığı için 2060'ı ben de sığdıramadım. Monitörden kısarak sığdırabilirim fakat 144 Hz istemiştiniz. O yüzden böyle bir şey yaptım;
RAM'i 2 tane alın.
Toplam bütçe 6774 TL. Kalan parayla da ekipman alabilirsiniz. O konuda bir şey söyleyemeceğim çünkü yeterli bilgim yok.

Bence İtopya'ya gitmeyin, hem sağlığınız hem cüzdanınız hem de bilgisayarınız için en iyisi bu olur bence.

Sadece kasa olmadığı için 2060'ı ben de sığdıramadım. Monitörden kısarak sığdırabilirim fakat 144 Hz istemiştiniz. O yüzden böyle bir şey yaptım;
RAM'i 2 tane alın.
Toplam bütçe 6774 TL. Kalan parayla da ekipman alabilirsiniz. O konuda bir şey söyleyemeceğim çünkü yeterli bilgim yok.

Bence İtopya'ya gitmeyin, hem sağlığınız hem cüzdanınız hem de bilgisayarınız için en iyisi bu olur bence.
Videolarda da incelemiştim de. 1650S ve 1660S arasında 20-30 fps´lik bir fark var. 1660S alsam tabiki daha iyi olur da aklımda bir şey var. i3-10100F uyumlu olduğu için mi yoksa uygun olduğu için mi genelde bu kombinasyon yapılıyor? 4 Çekirdekli olduğu için bir zamandan sonra sıkmasın.

Videolarda da incelemiştim de. 1650S ve 1660S arasında 20-30 fps´lik bir fark var. 1660S alsam tabiki daha iyi olur da aklımda bir şey var. i3-10100F uyumlu olduğu için mi yoksa uygun olduğu için mi genelde bu kombinasyon yapılıyor? 4 Çekirdekli olduğu için bir zamandan sonra sıkmasın.
10100F fiyatına göre çok iyi bir işlemci olduğu için sık bir şekilde kullanılır. Her şey çekirdek değildir, ayrıca yetersiz kalırsa 10400F'e geçiş yapabilirsiniz. Koyduğum anakart iki işlemciyle de uyumlu ve şu an indirimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı