İ5 10500 için termal macun ve soğutucu önerisi

@Mehmetgs , adamın basit bir derdi var. Gitmişsiniz yurt dışı ürünü atmışsınız. Böyle bir şey için bununla mı uğraşacak?
5 6 günde geliyor hocam türkiyedede söylese bu süre zarfinda gelcek birini sorgulamadan önce bilerek yazalım
Kaliteli ve ucuz olsun demis en kalitelisi bu kalitesizleri bundan pahalı

@Mehmetgs , Amazon sipariş geçmişimi atsam ağzınız açık kalır. Macun dahil çözümler mevcut ve arkadaşın işini görecektir. Sizin bahsettiğiniz çözümleri 13900KS, 7950X3D gibi sistemlere öneriyoruz.
Çok boş parliyorsun kardeşim biraz sakın attıgim satici noctua gönderici amazon satıcıyı bildigimiz icin konusuyoruz öneriyoruz x bir amazon saticisindan aldiysan o senin sorunun birsey bilen insanlara bilmeden yorum yapamassın yaşini kucuk farzediyorum ve assagidaki urun 5 gunde geldi ben evde olmadigim icin sureyi 2 gun daha erteledim ondan bir hafta oncede arkadasim siparis etti onada aynı surede geldi noctua cok iyi diye 13900ks de sadece kullanilcak diye bisey yok 2 3 derece oynatiyor zaten 40 derece oynatmiyor adam hem ucuz hem iyi aramis en iyisi varken bu fiyata niye dusugunu onerelim

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230531_192422_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20230531_192422_Amazon Shopping.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 8
  • Screenshot_20230531_192426_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20230531_192426_Amazon Shopping.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 6
Amazon'dan yaptığım satın almalarda sorun yaşadığımı belirtmedim. Kendi kendinize saçmalıyorsunuz. Basit bir sorun için basit bir çözüm önerecekseniz, herkes aynı çözümü edinecek diye bir kural yok.

Ayrıca kimse sizin kardeşiniz filan değil, mesafenizi koruyunuz.

Her neyse siz haklısınız(!), uğraşma gereği duymuyorum.

Ucuz ve sorunsuz bir çözüm arıyorsanız şu ürüne bakabilirsiniz. Kendi içerisinden macun çıkmaktadır. Derdinizi çözecektir.

Yaklaşık olarak devir ve sıcaklık farklarını görmek için aşağıdaki bağlantıya göz atabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu önerimi dikkate alarak tek bir kutuda termal macun dahil basit ve etkili çözümü tek bir yurt içi satın alma yöntemiyle ₺559 fiyata 1-2 gün içerisinde edinebilirsiniz. Gidip de sadece macuna ₺249.06 para bayılmanıza, bir de üstüne işlemci soğutucu almanıza ve 1 hafta kargo beklemenize gerek yok.

Son düzenleme:
Gürültüden şikayet etmişsiniz, dar profildeki ve kalitesi yeterli olmayan bir heatsinkte 2 fan çalıştırmak kafa ütülemekten başka bir işe yaramaz. Ayrıca T6 gibi bir soğutucu için Thermal Grizzly, NT-H1, MX-4 gibi termal macun kullanmak israftan öte bir mantıksızlıktır. Kötü bir arabaya yarış yakıtı koymak gibi bir şey olur.

Sorunu anlamadan doğru çözümü tavsiye edemezsiniz. En iyi sistemler için geliştirdiğiniz ezberleri herkese önermeniz, yanlış yönlendirmeye sebebiyet verir. Basit sorunlara basit ve bütüncül çözümler önermelisiniz.

Gürültüden şikayet etmişsiniz, dar profildeki ve kalitesi yeterli olmayan bir heatsinkte 2 fan çalıştırmak kafa ütülemekten başka bir işe yaramaz. Ayrıca T6 gibi bir soğutucu için Thermal Grizzly, NT-H1, MX-4 gibi termal macun kullanmak israftan öte bir mantıksızlıktır. Kötü bir arabaya yarış yakıtı koymak gibi bir şey olur.

Sorunu anlamadan doğru çözümü tavsiye edemezsiniz. En iyi sistemler için geliştirdiğiniz ezberleri herkese önermeniz, yanlış yönlendirmeye sebebiyet verir. Basit sorunlara basit ve bütüncül çözümler önermelisiniz.
Ürünü aldım fakat kurulmuyor, anakartım B460M A PRO küçük bir anakart fakat ürünün ayakları plastik ve anakartın tam içine girmiyor. Ürün termal macun da oldu. Nasıl iade edeceğim ben bunu?

Geri
Yukarı