i5 10600K es 5.0 GHz overclock

Mantıklı delid in ne olduğunu bilmiyorum kısaca anlatır mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam fiziksel birşey olduğunu düşünmüyordum çok ilginç teşekkürler.

Delid falan gerek yok T6 Ultra gibi bir soğutucuyla iyi bile denebilir değerler. 400 TL'ye SE-234 alınabilir fuma 2 ayar soğutması ama daha sesli. 10600K genelde 1.3V altında bile çok rahat all Core 5 GHz görüyor 1.3 civarı versen 5.1-5.2 falan deneyebilirsin i5'te fark olmuyor deniyor fakat denemeye değer bence.

Delid falan gerek yok T6 Ultra gibi bir soğutucuyla iyi bile denebilir değerler. 400 TL'ye SE-234 alınabilir fuma 2 ayar soğutması ama daha sesli. 10600K genelde 1.3V altında bile çok rahat all Core 5 GHz görüyor 1.3 civarı versen 5.1-5.2 falan deneyebilirsin i5'te fark olmuyor deniyor fakat denemeye değer bence.

Tam sürüm olmadığı için sıcaklık uçuyor maalesef, denedim.

@AirLife 10600K'ya ne kadar vergi ödediniz? Satıcı ile iletişime geçip üstüne olduğundan daha düşük ücret yazdırdınız mı?

Geri
Yukarı