i5 11. nesil mi daha iyi, R5 5500 mü?

Beğenmesi ve izlenmesi düşük videolara göre hareket etmeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir video daha buldum. Sizin bildiğiniz bir video var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir video daha buldum. Sizin bildiğiniz bir video var mı?

İzlenmesi yüksek karşılaştırma videosu yoksa
İkisi karşılaştırılmayacak güçtedir diye düşünüyorum.

İzlenmesi yüksek karşılaştırma videosu yoksa.
İkisi karşılaştırılmayacak güçtedir diye düşünüyorum.

i5 10400F DEn üstün i5 11400F DEn düşük seviyede oldugunu biliyoruz benim takıldığım deler geçer ve 5500'in kazık dediğiniz cümleler sonuçda 2 klık işlemci.
Sitelere bilmiyorum güven oluyor mu ama birkaç site paylaşmak istiyorum arasında Max 7-8 FPS var ve fiyat farkıda ona göre.

Bir site daha var ama kelime yasak diye uyarı veriyor tahmin etmişsinizdir siteyi.

i5 10400FDEn üstün i5 11400FDEn düşük seviyede oldugunu biliyoruz benim takıldığım deler geçer ve 5500'in kazık dediğiniz cümleler sonuçda 2 klık işlemci.
Sitelere bilmiyorum güven oluyor mu ama birkaç site paylaşmak istiyorum arasında Max 7-8 FPS var ve fiyat farkıda ona göre.

Bir site daha var ama kelime yasak diye uyarı veriyor tahmin etmişsinizdir siteyi.

5500'e ben kazık demedim diyeni de görmedim.
11. nesilin çok ısındığı da bir gerçek stok fanla kullanılması sıkıntı çıkarabilir.
Ayrıca 11. nesil soket destekli anakartla yükseltmeye açık değil.
Sonuç olarak 11400F fiyatına R5 5600 varken kesinlikle mantıksız.

5500'e ben kazık demedim diyeni de görmedim.
11. nesilin çok ısındığı da bir gerçek stok fanla kullanılması sıkıntı çıkarabilir.
Ayrıca 11. nesil soket destekli anakartla yükseltmeye açık değil.
Sonuç olarak 11400F fiyatına R5 5600 varken kesinlikle mantıksız.

Hocam kazık cümlesini başka biri demiş o yüzden sizden özür diliyorum. Diğer dediğiniz cümlelerde haklısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı