i5 11300H - RTX 3050 laptop takılıyor

Kabloyu çıkarmak mı çıkarmamak mı sıkıntı ? Şimdi servis ram takarken sen hasar vermişsin içine demesin.
Harici bir aygıt veya parça takarken ,örneğin ssd ram gibi, bataryanın kablosu bağlı olduğu yerden çıkarılır ve çıkarılması gerekir. Bildiğim kadarıyla ana karta zarar vermemesi ya da kısa devre yapmaması için çıkartılması gerekir

Harici bir aygıt veya parça takarken ,örneğin ssd ram gibi, bataryanın kablosu bağlı olduğu yerden çıkarılır ve çıkarılması gerekir. Bildiğim kadarıyla ana karta zarar vermemesi ya da kısa devre yapmaması için çıkartılması gerekir
Hocam post sahibini bilmem de ben batarya kablosunu söküp sonra güç tuşuyla statik elektriği alıp takmıştım.

RAM değişikliği yapmadan önce de vardı bu sorun. Laptop modelim HP Pavilion. RAM'lerin yetersiz olduğunu düşünüp yükseltme yaptım ama sorun devam ediyor.
Mining yaptınız mı?

Hocam post sahibini bilmem de ben batarya kablosunu söküp sonra güç tuşuyla statik elektriği alıp takmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı