i5-11320H - RTX 3050 vs i5-11400H - RTX 2050

Bütçe
23000

Agahh

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, üniversite için laptop almayı düşünüyorum bunlardan biri Lenovo IdeaPad Gaming 3 i5-11320H 8 GB RAM RTX 3050 olan modeli. Bir diğeri ASUS TUF i5-11400H 16 GB RAM RTX 2050 olan modeli, sizce hangisi daha iyi? Bazıları 3050'ye yanaşmayın diyor doğru mu?

İkisi de değil.

Arkadaşlar, üniversite için laptop almayı düşünüyorum bunlardan biri Lenovo IdeaPad Gaming 3 i5-11320H 8 GB RAM RTX 3050 olan modeli. Bir diğeri ASUS TUF i5-11400H 16 GB RAM RTX 2050 olan modeli, sizce hangisi daha iyi? Bazıları 3050'ye yanaşmayın diyor doğru mu?
3050 daha iyi tabi ki 3050 alın.

3050 yaklaşmayın kelmesi yanlıştır fakat 3050 olan sistemin RAM düşük kalmış hele ki ders vs. işleri yapacak iseniz zorlayabilir 2. sistemi öneririm.

Kanka bende 2 ay önce bu ikisi arasında kaldım. Ama Lenovo'yu aldım aynı modeli bende ve kanka her oyunu rahat oynatır tek sorunu RAM şu an RAM'i 16 yaparsan her konuda rahata kavuşursun. Ben gayet memnunum. İşlemci nesli ve çegirdek farkı var bayağı zaten ekran kartıda aynı şekil beni dinle bende senin gibi arada kaldım iyi ki Lenovo'yu aldım. Isınmıyor bile rekabetçi Online oyunlarda çok rahat yüksek FPS alıyorum.

Bunu al bendeki bu kanka ama 8 GB RAM'li versiyonu bendeki her şeyi aynı.

Kanka bende 2 ay önce bu ikisi arasında kaldım. Ama Lenovo'yu aldım aynı modeli bende ve kanka her oyunu rahat oynatır tek sorunu RAM şu an RAM'i 16 yaparsan her konuda rahata kavuşursun. Ben gayet memnunum. İşlemci nesli ve çegirdek farkı var bayağı zaten ekran kartıda aynı şekil beni dinle bende senin gibi arada kaldım iyi ki Lenovo'yu aldım. Isınmıyor bile rekabetçi Online oyunlarda çok rahat yüksek FPS alıyorum.

Bunu al bendeki bu kanka ama 8 GB RAM'li versiyonu bendeki her şeyi aynı.
Öncelikle tavsiyelerin için teşekkür ederim. Ben senin attığın linkten sonra bu laptopu gördüm, senin attığın laptop ile aynı ama rami 8gb o önemli değil ben ileri zamanlarda yükseltirim, Fiyatı diğer yerlere göre düşük ama sıkıntı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı