i5-1135G7 laptop oyunlarda düşük performans veriyor

ErenÖztürk

Kilopat
Daha fazla  
Selam, başlıkta belirttiğim özelliklerde bir laptop aldım ve tek farkı 16 GB RAM olan laptopların yarısı kadar FPS alıyorumç bu sorunu 8 GB RAM alıp Dual channel olarak kullanmaktan başka çözemez miyim? Bilgisayarı yeni aldığım için içini açıp RAM takarsam garantisi bozulur diye düşünüyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı panelinden ayarlamaları yaptınız mı?
Bunun dışında sağ tık • Grafik ayarları bölümden oyunları ekleyip mx450'yi seçin.

GTX 1650 dengi kart. G7 UHD ile açmış olabilir misin?
G7 UHD nedir acaba googleda bulamadım.
MX450 sandığınız kadar iyi bir ekran kartı değil GTX1650'den daha güçsüz. Hangi oyunları oynuyorsunuz.
valorant lol gibi oyunlar
Ekran kartı panelinden ayarlamaları yaptınız mı?
Bunun dışında sağ tık • Grafik ayarları bölümden oyunları ekleyip mx450'yi seçin.
sanırım oyunları mx450 ile açmamı söylüyorsunuz fakat mx450 üzerinden açıldığında görev çubuğundaki simgede görünüyor ve oyunlar mx450 ile çalışıyor.

Son düzenleme:
G7 UHD nedir acaba Google'da bulamadım.

Valorant LoL gibi oyunlar.

Sanırım oyunları MX450 ile açmamı söylüyorsunuz fakat MX450 üzerinden açıldığında görev çubuğundaki simgede görünüyor ve oyunlar MX450 ile çalışıyor.

Hocam ne kadar FPS alıyorsunuz tam olarak.

G7 UHD nedir acaba Google'da bulamadım.

Valorant LoL gibi oyunlar.

Sanırım oyunları MX450 ile açmamı söylüyorsunuz fakat MX450 üzerinden açıldığında görev çubuğundaki simgede görünüyor ve oyunlar MX450 ile çalışıyor.

V-Sync açık olabilir mi? Veyahut oyun güç tasarrufu modunda çalışıyor olabilir mi?

Geri
Yukarı