MX450 sistem oyunlarda düşük performans veriyor

Merhaba. MX450 kullanıcısıyım. Valorant oynuyorum ve Valorant'ta 140-120 arası FPS veriyor. Normal ürünün yorumlarına baktım 210-220 FPS alıyorum diyor herkes. Nasıl normale getirebilirim?

Bu işlemciye bağlı belki onların işlemcisi veya RAM'i iyidir yani işlemcinizi veya raminizi yükselterek bu FPS'i görebilirsiniz.

İşlemcinizin termal durumu ile alakalı bir durum bu. Bilgisayar ayarları yüksek performansta olduğu halde böyle ise fazla kurcalamaya gerek yok. Ayrıca oyun içi ayarları da kısabilirsiniz biraz. İşlemci ve RAM nedir?

Bu işlemciye bağlı belki onların işlemcisi veya RAM'i iyidir yani işlemcinizi veya raminizi yükselterek bu FPS'i görebilirsiniz.

Aynı RAM hocam yükseltmeyi düşünüyorum yazmış altta.

İşlemci ve RAM?

i5-1135G7
8 GB 3200MHz RAM.

Laptop bu.

Arkadaşlar sorunu hala çözemedim, yardımcı olacak kimse yok mu?

Laptopun 16 GB modeli aldım şimdi bende de ısınma problemi olur mu fanlar çok çalışır mı?
Hocam bende oluyor soğutucu istiyor açıkcası. Ben valorant oynarken 92'ye kadar çıkıyor ama ben kulaklık taktığım için sorun olmuyor ancak altına soğutucu koydum çalıştırmadan 78'e kadar düştü. Bendeki Acer siz farklı marka aldıysanız belki yaşamayabilirsiniz.Ayrıca hayırlı olsun.Bende 16'ya yükseltmeyi düşünüyorum.Normal kullanımda bir sıkıntı görmedim anca 4K ya alınca fanlar sesli çalışmaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı