i5-1135G7 sistem GTA IV'te deniz yakınında kasıyor

İşletim sistemi
Windows 11
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
okuyorum ben ya
RAM
20GB
Ekran kartı
iris Xe G7
İşlemci
i5 1135g7
Genel olarak kabul edilebilir FPS değerlerim var fakat deniz yakınında, adamın gözü 2 piksel deniz dahi görse slayt gösterisine dönüyor oyun, tahminimce 10 civarına.

Reflectionlar sıfır, su detayı sıfır, klip kaydı kapalı. DXVK kurulu, oyun son sürüm.

i5 1135G7.
20GB RAM.
SanDisk Ultra 512 GB.
Windows 11.

Harici ekran kartı yok fakat diğer her yerde rahat rahat oynuyorum. Çok rezil bir optimizasyonu var. Kafam yeterince atarsa PS3 emülatörüyle deneyeceğim de o kadar delirmedim sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak kabul edilebilir FPS değerlerim var fakat deniz yakınında, adamın gözü 2 piksel deniz dahi görse slayt gösterisine dönüyor oyun, tahminimce 10 civarına.

Reflectionlar sıfır, su detayı sıfır, klip kaydı kapalı. DXVK kurulu, oyun son sürüm.

i5 1135G7.
20GB RAM.
SanDisk Ultra 512 GB.
Windows 11.

Harici ekran kartı yok fakat diğer her yerde rahat rahat oynuyorum. Çok rezil bir optimizasyonu var. Kafam yeterince atarsa PS3 emülatörüyle deneyeceğim de o kadar delirmedim sanırım.

Ekran kartın veya işlemcin oyunu desteklemiyor olabilir ya da oyunun kendisi desteklemiyor olabilir. Bende öyle bir sorun yaşanmadı bilgisayarım bayağı eski.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı