i5 11400 için 300TL soğutucu önerisi

Mehmet0738

Decapat
Daha fazla  
RAM
8×2=16gb 3200mhz
Ekran kartı
Uhd 730
Anakart
Tuf gaming z590 plus wifi
İşlemci
İ5 11400
i5 11400 işlemci için kule tipi soğutucu alacağım bütçe 300TL civarı Antalya sıcaklarında ısındırmasın ve ses yapmasın yeter.

Ben Snowman T5 aldım akşam takıp test edicem sonuçları paylaşırırım (Mx-4 ile)
Eğer Visa bir kartın varsa kredi/banka/sanal kart fark etmez Hepsiburada üzerinde kampanya var T5 211TL'ye geliyor (İçinden 6.4 W/Mk değerinde termal macun çıkıyor ama Snowman marka kalitesi nasıldır bilmiyorum ama elinde yoksa işini görür bence)

Kasanı bilmiyorum ama aynı işlemciyi Raijintek Leto ile soğutuyorum. Cinebench R23'te 110W çekiyor ve 60 dereceyi geçmiyor. Fanı da oldukça sessiz.

Gametech Galaxy mesh RGB Pro ATX.
Ben Snowman T5 aldım akşam takıp test edeceğim sonuçları paylaşırırım (MX-4 ile)
Eğer Visa bir kartın varsa kredi/banka/sanal kart fark etmez Hepsiburada üzerinde kampanya var T5 211TL'ye geliyor (içinden 6.4 w/mk değerinde termal macun çıkıyor ama Snowman marka kalitesi nasıldır bilmiyorum ama elinde yoksa işini görür bence)

Bekliyorum sonuçları aklımda vardi o model.
Ben Snowman T5 aldım akşam takıp test edeceğim sonuçları paylaşırırım (MX-4 ile)
Eğer Visa bir kartın varsa kredi/banka/sanal kart fark etmez Hepsiburada üzerinde kampanya var T5 211TL'ye geliyor (içinden 6.4 w/mk değerinde termal macun çıkıyor ama Snowman marka kalitesi nasıldır bilmiyorum ama elinde yoksa işini görür bence)

Son düzenleme:
Gametech Galaxy mesh RGB Pro ATX.

Hocam aldım ama işlemci ayakları sallanıyordu iade edicem şuanda M200 takılı ama prime 95 testinde işlemci turboyu açmıyor ama oyunda vs turbo açık anlamadım İ3 10100F ile testt de turboyu açıyordu

Hocam aldım ama işlemci ayakları sallanıyordu iade edeceğim şu anda M200 takılı ama Prime 95 testinde işlemci Turbo'yu açmıyor ama oyunda vs Turbo açık anlamadım i3 10100F ile testt de Turbo'yu açıyordu.

Hocam teşekkür ederim o zaman başka modellere yöneliyim. İndirimlerde bütçemi aşan modeller bütçe fiyatıma düşer mi?

Hocam teşekkür ederim o zaman başka modellere yöneliyim. İndirimlerde bütçemi aşan modeller bütçe fiyatıma düşer mi?
Hocam bence 500/600 az para değil yani sonuçta aman aman ısınan bir işlemci değil ben mx-4 aldım ısı değerleri şimdilik iyi snowman m200 ile kullanıcam ama 300tlye snowman almaktansa 600tlye kaliteli bir soğutucu almak çok daha sağlıklı olacak
Hocam eğer m200 ile sıcaklıklar 70 derece ve üstüne çıkarsa ben bunu alacam

Son düzenleme:
Hocam bence 500/600 az para değil yani sonuçta aman aman ısınan bir işlemci değil ben MX-4 aldım sıcaklık değerleri şimdilik iyi Snowman M200 ile kullanacağım ama 300TL'ye Snowman almaktansa 600TL'ye kaliteli bir soğutucu almak çok daha sağlıklı olacak.

Hocam eğer M200 ile sıcaklıklar 70 derece ve üstüne çıkarsa ben bunu alacağım.

Hocam 100TL ekleyip bunu alacağım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı