i5 11400 için Soğutma önerisi

Guatrporsuk

Femtopat
Arkadaşla konuyla ilgili yazılıp çizilmiş ama biraz geçmiş üzerinden piyasa falan çok oynadı ondan tekrar danışmak istiyorum.

i5 11400 işlemci var B560M-K anakart ve GT301 kasa var. Hazır toplama bir bilgisayardı. İşlemcinin üzerindeki stok fan oyunlarda yetmiyor 88-90 derece görüyor oynarken bu yüzden farklı bir soğutma şekli arıyorum.

Kule tipi soğutma ve sıvı soğutma arasında kaldım. Kasanın üst kısmına 240'lık sıvı soğutma takanlar olmuş daha önce.

Şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Bütçe konusunu belirtmemişim dediğiniz gibi kusura bakmayın.
1000 TL'yi geçmeyi pek istemiyorum normalde. Gerekli mi onu da bilmiyorum. "bir kere al zaten bir daha unut işlemci soğutma işini işlemci değiştirsende" gibi bir durum var mı önerdiğiniz sıvı soğutmayı alsam? @Conscious @364485

@Emma Stone hocam bunun bir de 224 versiyonu varmış bayağı denk geldim ona. İkisi arasında çok fark var mı biliyor musunuz?

Bütçe konusunu belirtmemişim dediğiniz gibi kusura bakmayın.
1000 TL'yi geçmeyi pek istemiyorum normalde. Gerekli mi onu da bilmiyorum. "bir kere al zaten bir daha unut işlemci soğutma işini işlemci değiştirsende" gibi bir durum var mı önerdiğiniz sıvı soğutmayı alsam? @Conscious @364485

@Emma Stone hocam bunun bir de 224 versiyonu varmış bayağı denk geldim ona. İkisi arasında çok fark var mı biliyor musunuz?

Sıvı soğutucu olarak: SilverStone PF240 ARGB 2x12cm Fan Intel & AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu (SST-PF240-ARGB) | Teknobiyotik

Yeni konular

Geri
Yukarı