i5 11400F için DeepCool LE300 nasıldır?

Ben.

Corsair Hydro serisi H45 kullanıyorum ama çoğu kişi kötü diyor ben yineden çok yüksek dereceler(60-65 üstü) görmedim​

Kusura bakmayın fiyata bakmamışım şu anki fiyatıyla alınmaz, ben aldığımda çok daha ucuzdu.

Hocam aynı işlemciye sahibim hiç gerek yok. Çok daha ucuza bir kule tipi soğutucu alsansanız çok rahatlarsınız ben şu anda bir kule tipi soğutucuyla Max 60 derece görüyorum hatta 60 bile olmuyor.

Hocam aynı işlemciye sahibim hiç gerek yok. Çok daha ucuza bir kule tipi soğutucu alsansanız çok rahatlarsınız ben şu anda bir kule tipi soğutucuyla Max 60 derece görüyorum hatta 60 bile olmuyor.
Ramlerim değecek diye almak istemiyorum anakartım H510MHP bakarsan göreceksin ki kule tipi fanlardaki fan değiyor.

RAM'lerim değecek diye almak istemiyorum anakartım H510MHP bakarsan göreceksin ki kule tipi fanlardaki fan değiyor.

Hocam bende de H510M e var. Fanın ölçüleri ile kasanızda ölçüm yapabilirsiniz. Uymaması durumunda daha az fanlı farklı soğutuculara da bakabilirsiniz fakat %95 uyar sizin kasanızın içerisinede.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı