i5 11400F için fan önerisi

@Creaters

T6 Ultra ve SE 214 XT'nin detaylı karşılaştırması olmasa da 214 XT daha başarılı. T6 Ultra ile çok ses sorunu şikayeti varmış galiba, kullanan üyeler daha iyi yorum yapabilirler. 11400F için 214 XT hayli hayli yeter.

Ürün bu sanırım, teşekkür ediyorum şimdi sipariş veriyorum.
İkinci el kaliteli bir kule tipi soğutucu alınabilir. Akasa, Cooler Master gibi...
Sarı sitede güzel ilanlar var.
Hocam tertemiz olduğunu bilsem de elektronik ürünlerde 2. el fobim var hiç bulaşmak istemiyorum. Teşekkür ederim.

Ürün bu sanırım, teşekkür ediyorum şimdi sipariş veriyorum.

Hocam tertemiz olduğunu bilsem de elektronik ürünlerde 2. el fobim var hiç bulaşmak istemiyorum. Teşekkür ederim.
Basit bir düzenek kule tipi soğutucu. Sağlam olduktan sonra temizler ve kaliteli bir termal macunla kullanırsınız.
250 TL'ye taş gibi Cooler Master varken iki katına kalitesiz bir soğutucu almam ben şahsen.
Tercih sizin tabi ki.

@Creaters

Güle güle kullan, T6 Ultra'da sürülü gelen termal macun da pek iyi olmadığı için üstüne bir de MX-4 siparişi verecektin. Öyle bile 400 TL'yi bulurdu, kârlı bir alışveriş oldu.
Hocam son olarak; kasadan fan sesi çıkmasından (yani bağırmasından bahsediyorum) nefret ediyorum. Ağır oyunlarda işlemci ısısı / fan hızı(sesi) performansı nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı