i5-11400F RX 6500 XT - BeamNG.drive Testi

wennzy

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem:
  • Anakart: MSI B560M Pro-VDJH
  • CPU: Intel Core i5-11400F
  • CPU soğutucu: ID-Cooling SE-224-XT Black.
  • RAM:Crucial Ballistix 2x8 3600MHz CL-14-18-18-32
  • GPU: XFX Speedster QICK210 RX 6500 XT
  • SSD1: WD Blue SN570 500 GB NVMe M.2
  • SSD2: Kioxia Exceria G2 1TB NVMe M.2
  • Kasa: Dark Maxima V12.
  • PSU: SilverStone ET-650-G 650W +80 Gold.
  • Monitör: ViewSonic 23.8" VX-2458-P-MHD 144Hz 1ms FreeSync.
  • İşletim Sistemi: Windows 10 Home X64 22H2.
Arkadaşlar, burada yukarıdaki sisteme ait BeamNG.drive adlı oyuna ait test videom bulunmaktadır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam öncelikle emeğinizden ötürü ellerinize sağlık. İzniniz olursa size bir sorum olucak. Ben yakın zamanda Bu sistemi alacağım. Bu sistem Videodaki oyunu yüksek ayarlarda açabilir mi?

Hocam öncelikle emeğinizden ötürü ellerinize sağlık. İzniniz olursa size bir sorum olucak. Ben yakın zamanda Bu sistemi alacağım. Bu sistem Videodaki oyunu yüksek ayarlarda açabilir mi?
Fiyat pahalı geldi. Daha iyi hazır sistem alınabilir. Ayrıca şuan RX 6600 kullanıyorum, ULTRA ayarlarda 80FPS oynatıyor akıcı bir şekilde. RX6600 veya GTX 1660Ti ve daha üst bir seviye ekran kartıyla rahat rahat oynarsınız bu oyunu.

Usta sen bilirsin ama biraz pahalı gibi geldi

Eğer pchocasinin yeni sistemini ozellestirip alabilirsin
Fiyat pahalı geldi. Daha iyi hazır sistem alınabilir. Ayrıca şuan RX 6600 kullanıyorum, ULTRA ayarlarda 80FPS oynatıyor akıcı bir şekilde. RX6600 veya GTX 1660Ti ve daha üst bir seviye ekran kartıyla rahat rahat oynarsınız bu oyunu.
Ben baktığımda 25 Bin liraydı sonradan 30 bin oldu.
Ne önerirsiniz?

Ben baktığımda 25 Bin liraydı sonradan 30 bin oldu.
Ne önerirsiniz?
Bunlar iyidir. Geç oldu kusura bakmayın. Özelleştirilebilir. Monitörle 30K'ya denkleşir.

Bunlar iyidir. Geç oldu kusura bakmayın. Özelleştirilebilir. Monitörle 30K'ya denkleşir.
Önemli değil. Hocam AMD RX 6750 XT kartlı bilgisayarı beğendim. Yükseltme olarak ne önerirsiniz? Birde hocam RAM'ı Kingston 32GB (2x16GB) yapmayı düşünüyorum. Önerirmisiniz?

Önemli değil. Hocam AMD RX 6750 XT kartlı bilgisayarı beğendim. Yükseltme olarak ne önerirsiniz? Birde hocam RAM'ı Kingston 32GB (2x16GB) yapmayı düşünüyorum. Önerirmisiniz?
Pardon hocam, düzenle seçeneği gitmiş. Sonradan kararımı değiştirdim AMD RX 6750 XT sistemin kasasını beğenmedim ve ve AMD ekran kartlarında sorunlar oluyor. RTX sistemde ise 8GB VRAM çoğu oyunda yetersiz kalıyor. Bu açıdan beğenemedim.
ERAY-FORZA/AMD Ryzen 5 5500/MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G OC 12GB/16GB DDR4/ 500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM
Hocam sizce bu sistem nasıl?

Son düzenleme:

Pardon hocam, düzenle seçeneği gitmiş. Sonradan kararımı değiştirdim AMD RX 6750 XT sistemin kasasını beğenmedim ve ve AMD ekran kartlarında sorunlar oluyor. RTX sistemde ise 8GB VRAM çoğu oyunda yetersiz kalıyor. Bu açıdan beğenemedim.
ERAY-FORZA/AMD Ryzen 5 5500/MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G OC 12GB/16GB DDR4/ 500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM
Hocam sizce bu sistem nasıl?
Attığınız sistemin fiyatı uçuk. Ayrıca benim attığım RX 6750 XT'de hiç sıkıntı çıkmaz. Ben kendim 10 yıldır AMD kartlar kullandım RX400-500-5000 serileri hariç WattMan'a raslamadım. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ama düzenleme seçeneği bittiyse bilmiyorum. Yeni konu açın, " 30 bin TL hazır sistem önerisi" diye.

@NarrowVictory
Bunlarda iyidir. İkisinden RTX 4060 Ti'lı sistem daha iyi. Depolama arttırılabilir.

Ama Ryzen 5 7600 sistem alıpta ileride ekran kartı güncellemesine de gidebilirsiniz. Çünkü DDR5 sistem önünüzü çok açar.

Ayrıca iki kart arasında 10-15FPS fark oluyor genelde. Tercih sizin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı