Çözüldü i5 11400F RX 6600 XT sistem açıkken cızırtı gelip kapandı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yasin011

Decapat
Daha fazla  
Önceden hiçbir sıkıntı yapmadan FIFA 22 oynuyordum bugün açtım biraz oynadım bir şey yoktu birden ekran dondu cızzz diye bir ses gelmeye başladı ekran gitti. Sonra HDMI 2 kablosu yok takılı değil dedi. Kasa açılıyor monitörde de sıkıntı yok sorun nedir nasıl çözülür? Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Vallahi hiç emin değilim hocam. Tavsiyemi soracak olursanız kasanızı yerleşim yerinizdeki vatan vs. onarım yapan şirketlerin bayilerine veya güvendiğiniz bir bilgisayarcıya götürün.

Not: Aynı sorun bende de olur fakat ekran kartı güncellemesi inince, 1 2 saniyeliğine oluyor.
İlgin için teşekkürler hocam.

Önceden hiçbir sıkıntı yapmadan FIFA 22 oynuyordum bugün açtım biraz oynadım bir şey yoktu birden ekran dondu cızzz diye bir ses gelmeye başladı ekran gitti. Sonra HDMI 2 kablosu yok takılı değil dedi. Kasa açılıyor monitörde de sıkıntı yok sorun nedir nasıl çözülür? Yardımlarınızı bekliyorum.

Garantiye verdim BIOS güncel değilmiş güncellenince sorun çözüldü.
Ekran kartı kabloları yerinden çıkmış olabilir. Hemen hemen aynı sorunu yaşadım ve sebebi ekran kartındaki kabloların çıkmış olmasıydı.

Kasadan kabloyu çıkarıp taktım neredeyse her yolu denedim fakat çözüm bulamadım.

Vallahi hiç emin değilim hocam. Tavsiyemi soracak olursanız kasanızı yerleşim yerinizdeki vatan vs. onarım yapan şirketlerin bayilerine veya güvendiğiniz bir bilgisayarcıya götürün.

Not: Aynı sorun bende de olur fakat ekran kartı güncellemesi inince, 1 2 saniyeliğine oluyor.

İlgin için teşekkürler hocam.

Garantiye verdim BIOS güncel değilmiş güncellenince sorun çözüldü.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı