i5-11400F sistem Fortnite'ta 70 FPS veriyor

ReavenCache

Decapat
Daha fazla  
İlk defa Fortnite indirdim, yeni sistemde gireyim dedim. Ayarları en performanslı şekilde yaptım. Fortnite'ınn performans modunu kullandım her şeyi kapalı yaptım ancak kapışma takımı girdiğim zaman hayal kırıklığı uğradım. Aldığım FPS'ler 60-70 arasında değişiyor bazen daha da düşüyor bile. Bu sisteme göre bu FPS gerçekten anlam veremedim. Neden kaynaklı olabilr? Afterburner ile değerlere baktım onları da paylaşacağım. Bakar mısınız?

@Emma Stone
  • i5 11400F.
  • RX 6500 XT
  • 8 GB Ram.

Ekran Görüntüsü (20).png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (18).png
    Ekran Görüntüsü (18).png
    2,7 MB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
8GB'in etkisi büyük. Fotoğrafa baktığımda ekran kartının tam olarak kendini kullanmadığını görüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodaki ayarları tek tek uygulayıp test eder misin?

8GB'in etkisi büyük. Fotoğrafa baktığımda ekran kartının tam olarak kendini kullanmadığını görüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodaki ayarları tek tek uygulayıp test eder misin?
medium olan ayarları mı yapmalıyım ?
Ekran kartının yarısı kullanılamıyor neredeyse. 1x8 GB nedir 2016 yılında mıyız, çift kanal yapmadan o sistemden tam performans alamazsın.

Hocam bütçem yetmedi ben de biliyorum Dual channel kullanmayı boş yorum yapmışsınız.

Hocam bütçem yetmedi ben de biliyorum Dual channel kullanmayı boş yorum yapmışsınız.

Boş yorum değil kardeşim bilgilendiriyoruz, en başında bunu söylüyorsan pek bilmiyorsun belli. CS:GO'da olmaz bunda olur, bunda olmaz başkasında olur sistem eksik olduğu sürece bu tarz sorunlar yaşanır.

Bu sisteme göre bu FPS gerçekten anlam veremedim.

Performans moduna (DX11'e) alınca amd kartlarda drop oluyormuş, yakında düzeltirler diye düşünüyorum driver kaynaklı bir sorun gibi görünüyor.
Aynen öyle, benim 6600 XT'de de oluyordu. Ayarları Epic veya High'a çekince FPS'ler anca dizginleniyordu. Diğer çoğu ayarda drop yiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı