i5 11400F Snowman X6 ile Cyberpunk'ta 90 derece

Fark eder ama bu olay macun ile alakalı değil gibi.

Sitesindeki hızı 1300 RPM yazıyordu, testlerde 1800 RPM'e kadar çıktı. Fanda da bir sıkıntı yok gibi duruyor. Ben anlayamadım.

Fanlar zorladığında çıkar bu hızlara. Ben eski Intel stok fana 7500 RPM yaptırtmıştım voltaj ile.

Macundan olsa bile 5-10 derece oynatır, ben en iyisi ürünün değişimini ya da iadesini isteyeyim.

Muhtemelen evet, arızalı fanlar.

Aradığımda fanlar dönüyorsa arızalı değildir ilk defa böyle bir arıza tespitiyle karşılaşıyorz daha önce böyle bir sorun yaşanmadı. Ben kaliteli bir termal macun aldım. Deneyeceğim boşta ve yükte değerleri olmazsa ne gibi haklarım var. Alalı 6 ay oldu değişim ve iade söz konusu değil dendi. Fakat termal macun yaptıktan sonra teknik ekibimizle görüşebilirsiniz dendi.
Silent mode ile pek alakası olduğunu sanmıyorum ama bu değerler stok fan ile alınacak değerler bile değil. İade talebinde bulunun ve ya ürünün yenisini isteyin, başka bir seçeneğiniz yok gibi gözüküyor.

Aradığımda fanlar dönüyorsa arızalı değildir ilk defa böyle bir arıza tespitiyle karşılaşıyorz daha önce böyle bir sorun yaşanmadı. Ben kaliteli bir termal macun aldım. Deneyeceğim boşta ve yükte değerleri olmazsa ne gibi haklarım var. Alalı 6 ay oldu değişim ve iade söz konusu değil dendi. Fakat termal macun yaptıktan sonra teknik ekibimizle görüşebilirsiniz dendi.
Siz soğutucuyu mu yeni aldınız? 14 gün koşulsuz iade hakkınız var.

Alalı 6 ay oluyor iade hakkı yoksa değişim de mi olmuyor?
Bu konuyu satıcı ile görüşüp dile getirebilirsiniz kabul ederler ise değişim yapabilirler ve yahut garanti kapsamında ürününüzde sorun var ise tamir edilebilir.Lakin bu sistem 1ekimde yürürlüğe girdi siz 6ay öncesinden satın aldınız belki bir ihtimal satıcı yardımcı olabilir yada dediklerim geçerli olur.

Alalı 6 ay oluyor iade hakkı yoksa değişim de mi olmuyor?
6 ay boyunca böyle mi kullandınız?

Bu konuyu satıcı ile görüşüp dile getirebilirsiniz kabul ederler ise değişim yapabilirler ve yahut garanti kapsamında ürününüzde sorun var ise tamir edilebilir.Lakin bu sistem 1ekimde yürürlüğe girdi siz 6ay öncesinden satın aldınız belki bir ihtimal satıcı yardımcı olabilir yada dediklerim geçerli olur.
Teknolojik ürünlerin iade edilememesi kuralı 2024'e ertelendi.

Geri
Yukarı