i5-11400F ve GT1030 2G LP OC hazır sistemin 23TL fiyatı az mı?

WhatsTheMatter

Hectopat
Fırsat adı altında 23 bin liraya satılıyor şu anda cihaz da, diğer satıcılara bakıyorum 40 bin lira fiyat çekmişler. Sizce neden böyle? Satıcı aşırı güvenilir, onda sorun yok.

RAM 8 GB DDR4.
SSD 512 GB.
Windows 10 Pro orijinal lisanslı.

Gamer değilim arkadaşlar, o yüzden "çöp" vs demeyin :)

Fırsat adı altında 23 bin liraya satılıyor şu anda cihaz da, diğer satıcılara bakıyorum 40 bin lira fiyat çekmişler. Sizce neden böyle? Satıcı aşırı güvenilir, onda sorun yok.

RAM 8 GB DDR4.
SSD 512 GB.

Az derken? 3000 lira etmeyecek sisteme 23k istiyorlar ve sizde buna az mı diyorsunuz?

RAM 8 GB DDR4.
SSD 512 GB.

GT 1030 yazıyor değil mi yanlış değilim hocam aman diyeyim hiç bulaşmayın o sisteme.

RAM 8 GB DDR4.
SSD 512 GB.

İsterseniz bütçe belirtin biz size sistem önerelim.

Az derken? 3000 lira etmeyecek sisteme 23k istiyorlar ve sizde buna az mı diyorsunuz?
Hocam I5-11400F işlemci zaten 4100 lira.

GT 1030 yazıyor değil mi yanlış değilim hocam aman diyeyim hiç bulaşmayın o sisteme.

İsterseniz bütçe belirtin biz size sistem önerelim.
Bütçe işte belirttiğim civarlarda hocam. GT 1030 ile benim oynayacağım maksimum oyun Counter Strike zaten ama. Onu da hesaba katalım.

Hocam I5-11400F işlemci zaten 4100 lira.

Bütçe işte belirttiğim civarlarda hocam. GT 1030 ile benim oynayacağım maksimum oyun Counter Strike zaten ama. Onu da hesaba katalım.
3000tl etmez demek istersen fiyatın çok pahalı olduğunu söylemek istemiştim ama neyse. Sistem aşırı pahalı. Rtx 4060 bulunacak paraya neden gt 1030 alasiniz ki?

17K'ya bu var ama bu bile max cs:go oynayacak birisi için çok fazla.
Rx 7600, B450M, 5600 seçince 17427₺
Rage24 Hazır Sistemleri - inventus
Hocamlar teşekkürler ama AMD'ye alerjim var. Bir de iade vs etmem gerekirse Amazon gibi güvence sağlayan bir siteden satın alırsam harika olur. Ayrıca şu an Amazon vade farksız 6 ay taksit yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı