i5 11400F ve RTX 3050 sistem alınır mı?

Daha fazla  
Herkese iyi günler. Oyun amaçlı uygun fiyatlı bir PC almak istiyorum. İnternet'te şöyle bir PC buldum. Sizce 2023 koşullarında alınır mı? Ve ince Hesap'a güvenebilir miyim? Piyasa yüksek olduğundan aldıktan sonra 4-5 yıl değiştirmem. Fiyat performans olarak hoşuma gitti ancak daha mantıklı önerileriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

PC şu:

Herkese iyi günler. Oyun amaçlı uygun fiyatlı bir PC almak istiyorum. İnternet'te şöyle bir PC buldum. Sizce 2023 koşullarında alınır mı? Ve ince Hesap'a güvenebilir miyim? Piyasa yüksek olduğundan aldıktan sonra 4-5 yıl değiştirmem. Fiyat performans olarak hoşuma gitti ancak daha mantıklı önerileriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

PC şu:
Alinmaz.

PC şu:

Bu fiyata 6700XT'lik sistemler var.

Daha makul bir öneriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. 😊

Bütçen ne.

Hayır alınmaz.

Oyun amaçlı kullanacağım. Bütçe ortalama 15 bin civarı, 20'ye kadar çıkabilirim.

Buyur F/P sistem.

Hem kasa kötü hem de bütçesini aşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı