RTX 3050 - i5 11400F sistem alınır mı?

Bütçe
18000
Hocam Ben Pcden fazla anlamıyorum da Windows kurmayı hiç bilmiyorum YouTubeden baktığım zaman çok uğraştırıcı geliyo nasıl kolay kurabilirim

Hocam Ben Pcden fazla anlamıyorum da Windows kurmayı hiç bilmiyorum YouTubeden baktığım zaman çok uğraştırıcı geliyo nasıl kolay kurabilirim
Windows 10 Trial Version yüklü şekilde geliyor diye biliyorum. Buraya bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 10 Trial Version yüklü şekilde geliyor diye biliyorum. Buraya bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler hocam Son sorum stok fan bulunuyormu sizin önerdiğiniz işlemcide

Arkadaşın attığı hazır sistem olduğu için bulunuyor olmalı. Ama bazen stok fana eş değer veya daha iyi bir soğutucu koyabiliyorlar.
Teşekkürler hocam

Arkadaşın attığı hazır sistem olduğu için bulunuyor olmalı. Ama bazen stok fana eş değer veya daha iyi bir soğutucu koyabiliyorlar.

Hocam benim linkini attığım sistemi alsam idare eder mi RTX 3050 Intel i5 11400F oyunlarda sıkıntı çıkarır mı?

3050 itelemek için koydukları kasaya bak bu fiyata 3060 6700 6700XT altına düşmeyin bu attığınız sistem çok bilgisayardan anlamayanlar için yapılmış ışıklı mışıklı denilen dandik sistemlerden.

Geri
Yukarı