i5-11400H laptopa 64 GB RAM eklemek

CekDenyos

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
TOURISTIC AGENT / OPERATION
Merhaba, i5-11400H laptop için 32x2 olarak RAM eklemek istiyorum ama laptop ne kadarını destekliyor bilmiyorum. Yardım eder misiniz?
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop modeli lazım bunun için. Her üretici 2 adet slot eklemek yerine 1 gömülü bir boş bırakıyor. Laptopun arkasında (altında) seri numarasını paylaş veya net biliyorsan modelini söyle bizlere.

Tam laptop modelini ve CPU-Z ile Memory ile SPD sekmelerinin ekran görüntülerini konuya ekler misin? İşlemciniz 128 GB destekliyor fakat 64 GB tek modüller henüz üretilmediği için laptopa bağlı bu konfigürasyona uygun olup olmadığı.

Laptop modeli lazım bunun için. Her üretici 2 adet slot eklemek yerine 1 gömülü bir boş bırakıyor. Laptopun arkasında (altında) seri numarasını paylaş veya net biliyorsan modelini söyle bizlere.

Abra A5 v17.1 15,6"

Laptop modeli olmadan kimse sana yardım edemez. Ha şunu söyleyeyim Gaming olmayan laptoplar 32 GB üstü desteklemez genellikle.

Abra A5 v17.1 15,6" oyun bilgisayarı.

Abra A5 v17.1 işlemci: Intel® Tiger Lake core™ i5-11400H 6C/12T; 12MB l3; 8GT/s; 2.7GHz > 4.5GHz; 45W; 10nm superfin.

Monster
Abra A5 v17.1 işlemci: Intel® Tiger Lake core™ i5-11400H 6C/12T; 12MB l3; 8GT/s; 2.7GHz > 4.5GHz; 45W; 10nm superfin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı