Acer Aspire 3 laptopa RAM eklemek

Aliahmet019

Hectopat
Yer
samanyolu galaksisi
Merhaba, neredeyse 5 senedir acer aspire 3500u marka model Laptop'ı kullanıyorum ve 8 GB RAM artık bana aşırı yetersiz kalıyor ve 4050 ekran kartlı laptop modelleri yaygınlaşana kadar bunu kullanmam gerekiyor o yüzden aynı modelden bir adet daha alıp 2. slota takmaya karar verdim. Laptop'ı temizlemek için içini açtığımda RAM'in fotoğrafını çekmiştim(ekte) ve n11 sitesinde bir satıcı buldum ancak RAM'in doğru model olduğunu teyit etmek istedim şimdiden teşekkürler.

Bu arada eğer yakın fiyat bandında farklı bir öneriniz varsa onu da söyleyin.

Dosya Ekleri

• ram.jpg
    ram.jpg
    160,3 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Merhaba, neredeyse 5 senedir acer aspire 3500u marka model Laptop'ı kullanıyorum ve 8 GB RAM artık bana aşırı yetersiz kalıyor ve 4050 ekran kartlı laptop modelleri yaygınlaşana kadar bunu kullanmam gerekiyor o yüzden aynı modelden bir adet daha alıp 2. slota takmaya karar verdim. Laptop'ı temizlemek için içini açtığımda RAM'in fotoğrafını çekmiştim(ekte) ve n11 sitesinde bir satıcı buldum ancak RAM'in doğru model olduğunu teyit etmek istedim şimdiden teşekkürler.

Uzun bir süre Acer laptop kullandım yüksek ihtimalle alacağınız RAM bir sıkıntı çıkartmayacaktır ama %100 de 100 emin olmak için CPU-Z adlı programdan mevcut RAM'in ve alacağınız RAM'in Volt değerlerini karşılaştırabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı