i5-11400H RTX 3050Ti sistem Starfield oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 11
Yer
Switzerland/Zurich
Daha fazla  
Meslek
Ass.Dr
RAM
16 GB DDR4 2400 mhz
Ekran kartı
RTX 3050 ti
İşlemci
İ5 11400H
RTX 3050 Ti 4 GB, i5 11400H, 16 GB DDR4 2400 MHz, dizüstü bilgisayarım var, eğer düşük ayarlarda kasmazsa alacağım oyunu, sizce oyun performansı nasıl olur?

FSR 2 açıp oynuyorsun adamların attığı dosyalar sadece kenar yumuşatmaya yarıyor. Starfield bilerek DLSS getirmedi, modlarla getirmek ne kadar sağlıklı olabilir ki? FPS 2 katına çıkıyor demişsin, nerede çıkıyor? At öyle bir test varsa bende izleyeyim.
Öncelikle 2 katına çıkıyor demedim DlSS gelmemesinin nedeni zaten Amd sponsorluğu eğerki oyuna girersen modlu ve modsuz test yaparsan görüntüde ki farkı ve Fps değerlerini inceleyebilirsin. Bana laf anlatmak yerine oyunu açıp kendin deneyebilirsin.
Katlanıyor dememden diyorsan onu dememin nedeni başka modlarla Frame generation'da eklenebiliyor oyuna DLSS+FG şeklinde FSR2 den çok çok daha iyi bir görüntü ve Fps ile oynuyorsun ben deneyemedim FG modunu 4000 serisi ekran kartım olmadığı için veya bilmiyorum mod olduğundan 3000 serisinde de çalışıyor olabilir bir ara denemeye çalışırım.
Al bakalım görüntü farkını burada gör Fsr nasılda bulanıklaştırıyor ve çamurlaştırıyor. Fps'teki farkı en çok Frame Generation modu belli ediyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dk 4.50-6.20 görüntüde ki farkı görebilirsin.

Son düzenleme:
Öncelikle 2 katına çıkıyor demedim DLSS gelmemesinin nedeni zaten AMD sponsorluğu eğer ki oyuna girersen modlu ve modsuz test yaparsan görüntüde ki farkı ve FPS değerlerini inceleyebilirsin. Bana laf anlatmak yerine oyunu açıp kendin deneyebilirsin.

Yahu DLSS ve frame generation modları ne kadar sağlıklı çalışabilir, bu adamlar ne ara oyunu 16k, 12K ve 8K'da tanıttılar yapay zekaya. AMD sponsorluğunda oldu diye NVIDIA DLSS getiremez mi sanıyorsun? Modlu modsuz test varsa at bakalım. Görüntüde ekstra kenar yumuşatma dışında bir şey eklemiyor. Starfield bunun yapılacağını bilse direkt modlama kısmını eklemezdi, ayeıca Radeon kartlarda ben bunu indirsem ne olur? Şuradan birisi çıkıp denesede az gülüp eğlensek.

Bu nasıl bir oyun 3090 bile stabil 60 fps veremiyor Ultra'da.
Gerçekten çok düşük kartlara bile (oynarsın,olur vs) gibi sözler tabi mutlaka full hd kast ediliyodur fakat çok dandik oyunlarda bile rx 6800 kart ile ultra da 60 fps nin altını çok kez görüyorum.. heralde low 1080p vs kast ediyorlar öyle olsa bile bence sıkıntılı

Yahu DLSS ve frame generation modları ne kadar sağlıklı çalışabilir, bu adamlar ne ara oyunu 16k, 12K ve 8K'da tanıttılar yapay zekaya. AMD sponsorluğunda oldu diye NVIDIA DLSS getiremez mi sanıyorsun? Modlu modsuz test varsa at bakalım. Görüntüde ekstra kenar yumuşatma dışında bir şey eklemiyor. Starfield bunun yapılacağını bilse direkt modlama kısmını eklemezdi, ayeıca Radeon kartlarda ben bunu indirsem ne olur? Şuradan birisi çıkıp denesede az gülüp eğlensek.
Çokta sağlıklı çalışıyor izle gör bakalım ben kendi deneyimlerimden bahsediyorum. Bethesta her oyununu modlanabilir olarak yayınlayan bir firma zaten saçmalıyorsun.

Yav kardeşim çalışmasın biz zaten NVIDIA kartlar için kuruyoruz modu ne önemi var AMD'de çalışıp çalışmamasının.

Yahu benim dediğim o değil, FSR 2'nin üstüne kaymağa bal sürer gibi kenar yumuşatma ekleyip daha iyi görntü verip aynı FPS'yi vermesi. O yüzden diyoeum ki AMD kullanan bir kişi bu modu ekleyip kullansın, bakalım gerçekten DLSS gibi mi çalışıyor.

Yahu benim dediğim o değil, FSR 2'nin üstüne kaymağa bal sürer gibi kenar yumuşatma ekleyip daha iyi görntü verip aynı FPS'yi vermesi. O yüzden diyoeum ki AMD kullanan bir kişi bu modu ekleyip kullansın, bakalım gerçekten DLSS gibi mi çalışıyor.
Yav bende diyorum ki bu modu Nvidia kart kullananlar daha iyi bir görüntü ile aynı Fps'i alsın diye yapılmış zaten sen neden hala Amd kartlarda çalışır mı diye irdeliyorsun anlamadım amacını?

Yav bende diyorum ki bu modu NVIDIA kart kullananlar daha iyi bir görüntü ile aynı FPS'i alsın diye yapılmış zaten sen neden hala AMD kartlarda çalışır mı diye irdeliyorsun anlamadım amacını?

Diyorum ki size DLSS diye yedirdikleri şey DLSS değil kenar yumuşatma. Aslında FSR kullanıyor olabilirsin şu an. Ayrıca FSR açarının NVIDIA kartlarda kullanılabildiğini açıklamama gerek yok herhalde.

Diyorum ki size DLSS diye yedirdikleri şey DLSS değil kenar yumuşatma. Aslında FSR kullanıyor olabilirsin şu an. Ayrıca FSR açarının NVIDIA kartlarda kullanılabildiğini açıklamama gerek yok herhalde.
Sen beni hiç bir şey bilmiyor gibi görüyorsun kendince o yüzden kapatalım artık yeter sana bir şey anlatamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı