i5-11400H RTX 3050Ti sistem Starfield oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 11
Yer
Switzerland/Zurich
Daha fazla  
Meslek
Ass.Dr
RAM
16 GB DDR4 2400 mhz
Ekran kartı
RTX 3050 ti
İşlemci
İ5 11400H
RTX 3050 Ti 4 GB, i5 11400H, 16 GB DDR4 2400 MHz, dizüstü bilgisayarım var, eğer düşük ayarlarda kasmazsa alacağım oyunu, sizce oyun performansı nasıl olur?

RTX 3050 Ti 4 GB, i5 11400H, 16 GB DDR4 2400 MHz, dizüstü bilgisayarım var, eğer düşük ayarlarda kasmazsa alacağım oyunu, sizce oyun performansı nasıl olur?

Hocam Low ayarlarda 40-55 FPS arası alırsın belki fakat bence biraz bekle çünkü FSR 3 teknolojisi ile 3050 Ti'a frame generation geliyor bununla birlikte medium-high ayarlarda 70-80 FPS'yi görürsün hatta daha fazlasını bile

Arkadaşlar az önce forumdaki videodan gördüm isterseniz YouTube'dan bakabilirsiniz Fallout 4 ile Starfield karşılaştırmışlar neredeyse her şey aynı ve bu oyunlar arasında 8 yıl fark var

Ne kadar çalışıyor? Bu oyunlaeın yapay Zeka'ya 16 k çözünürlüklerinde tanıtılması lazım. FSR 2'den farkı +2 FPS ve kenar yumuşatma.
Detay olarak bilemem ama görüntü Fsr kadar çamurlaşmıyor ve Fps artışı olarak Fsr'dan çok daha yüksek bir artış aldım Frame generation olan kartlara Fg modu ile birlikte Fps'ler katlanıyor. Youtube'da detaylı videolar var.

Detay olarak bilemem ama görüntü FSR kadar çamurlaşmıyor ve FPS artışı olarak FSR'dan çok daha yüksek bir artış aldım frame generation olan kartlara fg modu ile birlikte FPS'ler katlanıyor. YouTube'da detaylı videolar var.

FSR 2 açıp oynuyorsun adamların attığı dosyalar sadece kenar yumuşatmaya yarıyor. Starfield bilerek DLSS getirmedi, modlarla getirmek ne kadar sağlıklı olabilir ki? FPS 2 katına çıkıyor demişsin, nerede çıkıyor? At öyle bir test varsa bende izleyeyim.

Geri
Yukarı