i5-11400H & RTX3050 Ti sistemde akıcı şekilde Rust oynanabilir mi?

LemonBlossom

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Rust oynamayı düşünüyorum. Öncelikle şunu söyleyeyim ki sistem laptop, ona göre yorum yapın. Drop falan çok yer miyim veya FPS düşüklüğü yaşar mıyım?
Sistem bilgileri:
Windows 11 Home.
işlemci: Intel i5 11400H.
RAM: 8 GB 3200MHz notebook işlemcisi (tek)
GPU: RTX 3050 Ti (4 GB VRAM)
Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX570 R5 3500X de oynuyordum HDD olduğu için sildim ama sıkıntı çıkmadı rusticaland kullanıyordum.

Ortalama 60-70 gibi
Zaten ben bi 60fps nin üstüne çıkıyım yeter diyorum düşük grafiklerdemi yüksekmi?

Zaten ben bi 60fps nin üstüne çıkıyım yeter diyorum düşük grafiklerdemi yüksekmi?
Yakında Yanına bir 8'lik almayı düşünüyorumda ekonomi den birazda bekliyorum.

Zaten ben bir 60FPS'nin üstüne çıkayım yeter diyorum düşük grafiklerdemi yüksek mi?

Yakında yanına bir 8'lik almayı düşünüyorumda ekonomiden biraz da bekliyorum.

Notebook işlemcisi iyi değil performans düşebilir düşük ayarlarda oynayın mümkünse raminizi Kingston'ya da G.Skill yapın. En azından 16 GB RAM alırsanız farkı hissedeceksiniz.

Notebook işlemcisi iyi değil performans düşebilir düşük ayarlarda oynayın mümkünse raminizi Kingston'ya da G.Skill yapın. En azından 16 GB RAM alırsanız farkı hissedeceksiniz.
Yani Nootbook da Samsung Nootbook ram'i var ve Kingston takabilirim çünkü 1 modeli uyuşuyor ama daha iyi uyuşması için Samsung takmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı