i5-11500 ve ASUS Dual 3070 sistem 19 bine satılır mı?

sfkulusoy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
  • İşlemci: i5 11500.
  • Anakart: MSI MAG B560 Tomahawk Wi-Fi
  • Ekran kartı: ASUS Dual 3070 (LHR'siz!)
  • RAM: 1x8GB Corsair Vengeance RGB Pro 3600MHz CL 18.
  • Depolama: SanDisk Ultra 500GB 3D M.2 PCI- Express 3.0 SSD.
  • Kasa: Gametech Galaxy mesh 3x14cm-4x12cm toplam 7 adet fan.
  • İşlemci soğutucu: Gametech HD 2.0
  • PSU: Corsair RM750+80 Gold Full modüler.
Arkadaşlar kasamı satmayı düşünüyorum ama satıp yükseltmeyi de düşünüyorum. Sizce bu fiyat az mı? Satsam bu fiyata daha iyi bir sistem dizebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • İşlemci: i5 11500.
  • Anakart: MSI MAG B560 Tomahawk Wi-Fi
  • Ekran kartı: ASUS Dual 3070 (LHR'siz!)
  • RAM: 1x8GB Corsair Vengeance RGB Pro 3600MHz CL 18.
  • Depolama: SanDisk Ultra 500GB 3D M.2 PCI- Express 3.0 SSD.
  • Kasa: Gametech Galaxy mesh 3x14cm-4x12cm toplam 7 adet fan.
  • İşlemci soğutucu: Gametech HD 2.0
  • PSU: Corsair RM750+80 Gold Full modüler.
Arkadaşlar kasamı satmayı düşünüyorum ama satıp yükseltmeyi de düşünüyorum. Sizce bu fiyat az mı? Satsam bu fiyata daha iyi bir sistem dizebilir miyim?

Eğer fazla kullanmadıysanız rahat eder çünkü ekran kartı ile işlemci sıfır fiyatı 20000 TL ediyor bu arada alacağınız bilgisayarda minimum 16 GB RAM olsun çünkü 16 artık çok az

Eğer fazla kullanmadıysanız rahat eder çünkü ekran kartı ile işlemci sıfır fiyatı 20000 TL ediyor bu arada alacağınız bilgisayarda minimum 16 GB RAM olsun çünkü 16 artık çok az

8 GB kaldı bunda RAM yükseltip 16 yapmaya fırsatım olmadı oyunda çok oynamayınca gerek duymadım. 19k teklif veren varda satıp satmamak arasındayım satsam daha iyi sistem toplayabilir miyim onu düşünüyorum.

8 GB kaldı bunda RAM yükseltip 16 yapmaya fırsatım olmadı oyunda çok oynamayınca gerek duymadım. 19k teklif veren varda satıp satmamak arasındayım satsam daha iyi sistem toplayabilir miyim onu düşünüyorum.

Şu zamanda toplamanızı önermem bir müddet daha kullanmanız daha iyi olur şu anda almaya kalksanız anca GameGaraj'dan bulabilirsiniz güzel bir bilgisayar İtopya vatan falan çok pahalı heleki vatana hiç uğrama.

Bu sistem 16500 TL yaklaşık ama fiyatına göre çok iyi.

Şu zamanda toplamanızı önermem bir müddet daha kullanmanız daha iyi olur şu anda almaya kalksanız anca GameGaraj'dan bulabilirsiniz güzel bir bilgisayar İtopya vatan falan çok pahalı heleki vatana hiç uğrama.

Bu sistem 16500 TL yaklaşık ama fiyatına göre çok iyi.
Valla kafam karışık reis bilemiyorum ne yapacağımı 21-22ye satsam düşünmem.

Bide yeni bunu gördüm çok iyi fiyat.

Yeni konular

Geri
Yukarı