i5 12. Nesil MX 550 laptopta Fortnite ve Rocket League yavaş açılıyor

İşletim sistemi
Windows 11

erenkadirturkes

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
Nvidia MX550
İşlemci
i5 12. Nesil
Merhabalar, dün Fortnite oyununda Tayfa aldığımdan ve ondan Rocket League Pass'i aldığımdan tabi mantık olarak Rocket League'i indirdim ancak hem Roket Lig hem Epic Games Launcher'dan açılmıyor veya zar zor açılıyor, hemde Fortnite eskisine göre çok daha yavaş açılıyor, bu sorunun çözümüne ihtiyacım var.

Merhaba, dün Fortnite oyununda tayfa aldığımdan ve ondan Rocket League Pass'i aldığımdan tabii mantık olarak Rocket League'i indirdim ancak hem Rocket League hem Epic Games Launcher'dan açılmıyor veya zar zor açılıyor, hem de Fortnite eskisine göre çok daha yavaş açılıyor, bu sorunun çözümüne ihtiyacım var.

Oyun HDD'ye mi kurulu.

Merhabalar, dün Fortnite oyununda Tayfa aldığımdan ve ondan Rocket League Pass'i aldığımdan tabi mantık olarak Rocket League'i indirdim ancak hem Roket Lig hem Epic Games Launcher'dan açılmıyor veya zar zor açılıyor, hemde Fortnite eskisine göre çok daha yavaş açılıyor, bu sorunun çözümüne ihtiyacım var.
Işlemcinin yeni nesil olması güzel ama Intel işlemcilerde İ7 yüksek seviye , İ5 orta seviye olduğu için yetersiz kalıyor. Ekran kartı da iyi , ram da iyi ama mükemmel değil o yüzden

Yeni konular

Geri
Yukarı