i5 12400F 3060 sistem ne kadar eder?

• Konuyu başlatan Ivae
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 472
12*13 bin civarına sıfır sistemler var. Bu nedenle sizde ekstra monitör dahil olması nedeni ile minimum 12K maximum 14.5 olacak şekilde koyabilirsiniz.

Forumda 1660 Super'li sistem 7000 bin TL.

Zor bulursun dedim zaten adam uyguna koymuş ve 2 senelik sistem.

Adam Martta almış pc yi 1 senelik bile değil benzer hazır sistemler 26 bin üzeride fiyatlarda.

Şöyle örnek amaçlı bırakıyorum Arc serisi ne kadar tercih edilmesede 3060 denk bir kart. Arkadaşın sisteminde ekstralar olması sebebi ile 2K kadar fiyat farkı olabilir dedim.

Ek olarak 15 bin civarınada şöyle güncel bir sistem alınabiliyor indirim ile.

Evet hocam hızlı satılması için 12 k civarına acelem yok dersenizde 14 gibi bir meblaya satabilirsiniz.

Güzel insan ben kasa fiyatının 12K olmasına bir şey demem benim monitör sadece 6 7K bandındaydı senin dediğin fiyata sadece kasayı veririm.

19 bine koy, pazarlıkta 17,5 bine satarsın. Monitör olmasa 15k satabilirsin. Yalnız ben de hemen hemen aynı sisteme sahibim ve birkaç ay önce 20 bine toplamıştım. Bugün tekrar düşününce 17k civarına hazır sistem alıp (RTX 4060 veya benzeri sistem) üstüne 2k PSU için ayırmak daha mantıklı geliyor.

Güzel insan ben kasa fiyatının 12K olmasına bir şey demem benim monitör sadece 6 7K bandındaydı senin dediğin fiyata sadece kasayı veririm.

İstediğiniz fiyatta satmakta özgürsünüz konuya istinaden ben naçizane fikrimi belirttim. Ama net olarak söylemeliyim ki söylediğim fiyata sadece kasayı satamazsınız. Sıfır fiyatına ikinci el kasayı kimse almaz hocam.

İstediğiniz fiyatta satmakta özgürsünüz konuya istinaden ben naçizane fikrimi belirttim. Ama net olarak söylemeliyim ki söylediğim fiyata sadece kasayı satamazsınız. Sıfır fiyatına ikinci el kasayı kimse almaz hocam.
Farkındayım sadece tartışıyoruz fiyat konusunda sıkıntı yok 😊

Zor bulursun dedim zaten adam uyguna koymuş ve 2 senelik sistem.

Adam Mart'ta almış PC'yi 1 senelik bile değil benzer hazır sistemler 26 bin üzeride fiyatlarda.

Piyasadan bir habersin.

İşlemci INTEL CORE i5-12400F 2.5Ghz 18MB 1700p 12.Nesil TRAY Fiyatları ve Özellikleri / 0 ürün 4700 TL.

Anakart Asus Prime H610M-E D4 Intel H610 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart Fiyatları ve Özellikleri / 0 ürün 2800 TL.

2. el RAM'ler 500 lira 8 GB

Ekran kartı https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-3d-rtx-3060-12gb-fiyat-sonn-1070485708/detay / 6000 TL.

Maksimum kazancı elde etmeniz için parçaları ayrı ayrı satmanız lazım bu da epey bir zaman alacak. İşlemciniz ve anakartınız zayıf. Maksimum 10 - 13 bin eder kasa. Monitör ise maksimum 3-3,5k.

Piyasadan bir habersin.

İşlemci INTEL CORE i5-12400F 2.5Ghz 18MB 1700p 12.Nesil TRAY Fiyatları ve Özellikleri / 0 ürün 4700 TL.

Anakart Asus Prime H610M-E D4 Intel H610 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart Fiyatları ve Özellikleri / 0 ürün 2800 TL.

2. el RAM'ler 500 lira 8 GB

Ekran kartı https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-3d-rtx-3060-12gb-fiyat-sonn-1070485708/detay / 6000 TL.

Maksimum kazancı elde etmeniz için parçaları ayrı ayrı satmanız lazım bu da epey bir zaman alacak. İşlemciniz ve anakartınız zayıf. Maksimum 10 - 13 bin eder kasa.
Ben hazır satılan sistemi dedim.
Adam monütör gibi ekipmanlarda yazmış.

Her şey dahil ikinci el sistem satmak çok zor. Satın alan çıkmaz pek fazla.
Herşeyin fiyatı artıyor zaten bu gün 17-18 e koysa bile bir ay sonra o paranında değeri azalacak alan eden olur. şimdi kimse almasa yine yıl başına doğru alan eden olur maaş zamlarıyla beraber piyasada uçuyor. Bu gün 20k nakit avans çekse bir dahaki ay alım gücü anlamında borcu %30 azalabiliyor değişik bir ülkedeyiz.

Her şeyin fiyatı artıyor zaten bugün 17-18'e koysa bile bir ay sonra o paranında değeri azalacak alan eden olur. Şimdi kimse almasa yine yıl başına doğru alan eden olur maaş zamlarıyla beraber piyasada uçuyor.

Ama aynı hızda yeni sistemler ve teknolojiler çıkacak. Maksimum aldığı paraya geri satar oda dolar kuru karşısında yenik düşer.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı