i5-12400F bilgisayar durup dururken kasıyor

Umut kayrak

Centipat
Daha fazla  
Hocam 2 ay önce sistem aldım özellikleri ekran kartı: RX 6800 işlemcim de i5-12400F. Örnek vermem gerekir ise LoL'ü açarken bilgisayar 1 FPS gibi oluyor bayağı drop giriyor şimdi YouTube'da video izliyordum yine drop girdi. Virus taraması yaptım Malwarebytes'ten hiçbir şey çıkmadı. Kullanımlara bakıyorum normal %20-25 CPU %5-15 arası da GPU, ne sorun olabilir hiç anlamadım.

Hocam 2 ay önce sistem aldım özellikleri ekran kartı: RX 6800 işlemcim de i5-12400F. Örnek vermem gerekir ise LoL'ü açarken bilgisayar 1 FPS gibi oluyor bayağı drop giriyor şimdi YouTube'da video izliyordum yine drop girdi. Virus taraması yaptım Malwarebytes'ten hiçbir şey çıkmadı. Kullanımlara bakıyorum normal %20-25 CPU %5-15 arası da GPU, ne sorun olabilir hiç anlamadım.
Güç kaynağınız kaç watt ?

Hocam 2 ay önce sistem aldım özellikleri Ekran kartı: RX 6800 işlemcim de i5-12400F. Örnek vermem gerekir ise LoL'ü açarken bilgisayar 1 FPS gibi oluyor bayağı drop giriyor şimdi YouTube'da video izliyordum yine drop girdi. Virus taraması yaptım Malwarebytes'ten hiçbir şey çıkmadı. Kullanımlara bakıyorum normal %20-25 CPU %5-15 arası da GPU, ne sorun olabilir hiç anlamadım.

Bende i5 13400F ve RX 6800 kullanıyorum, LoL açarken benim de bilgisayarım 2-3 saniye bayağı bir donuyor. Geçenlerde fark ettim LoL açılırken ekran kartı kullanımı 2 saniyeliğine %100 oluyordu bence donması normal bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı