i5 12400F için 1600 TL'ye soğutucu önerisi

Brnlvr007

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kule tipi ya da sıvı soğutma arasında kaldım. Bütçem 1600 TL fakat arttırabilirim. Sizce kule tipi mi yoksa sıvı soğutma mı almalıyım? Ürün tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Teşekkür ederim şimdiden.

Merhaba arkadaşlar, kule tipi ya da sıvı soğutma arasında kaldım. Bütçem 1600 TL fakat arttırabilirim. Sizce kule tipi mi yoksa sıvı soğutma mı almalıyım? Ürün tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Teşekkür ederim şimdiden.

phantom sprit 120 se bütceyi 200 TL aşıyor ancak çoğu sıvı soğutucuyu dahi geçebilen bir soğutma kesinlikle tavsiye ederim.

Corsair h55 1700tl, performans olarak ikisini kıyaslayabilir misin ?
Sıvı soğutucunun bakımları aşırı zahmetli, ayrıca performans olarak arada 3-5 derece belki oynar.
Sıvı soğutucunun bakım riskini almak yerine Phantom Spirit almanız daha iyi olur.
Zaten 7800x3D gibi bir canavarı bile soğutuyor Phantom Spirit. Onu havada karada soğutur.

Sıvı soğutucunun bakımları aşırı zahmetli, ayrıca performans olarak arada 3-5 derece belki oynar.
Sıvı soğutucunun bakım riskini almak yerine Phantom Spirit almanız daha iyi olur.
Zaten 7800x3D gibi bir canavarı bile soğutuyor Phantom Spirit. Onu havada karada soğutur.
phantom sprit 120 se bütceyi 200 TL aşıyor ancak çoğu sıvı soğutucuyu dahi geçebilen bir soğutma kesinlikle tavsiye ederim
Phantom sprit 120se almaya karar verdim. Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar😊

Sıvı soğutucunun bakım riskini almak yerine Phantom spirit almanız daha iyi olur.
Zaten 7800x3D gibi bir canavarı bile soğutuyor Phantom spirit. Onu havada karada soğutur.

Hocam zaten Phantom sprit 120 SE çok daha iyi corsairinkinden yani 3 5 derece fark Phantom için olur gerçi sizde öyle söylemişssiniz galiba tam anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı