i5 12400F için sıvı soğutma önerisi

i7 işlemci de alsanız 12700K vs değilse hava soğutma iş görür.
Ama o fiyata çıkmaya gerek yok.
Şu iş görür. Thermalright Phantom Spirit 120 SE ARGB TL-C12B-S V2 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili - Gaming.Gen.TR

İncelemesi şurada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O işlemci için sıvı soğutmayı gereksiz buluyorum. Bunu alabilirsin, ileride işlemci aldığında rahatlıkla soğutur. THERMALRIGHT Peerless Assassin 120 SE ARGB 66.17 CFM, TL-C12C-S 120mm PWM Fan, LGA 1700, AM4-AM5 Ä°Ålemci soÄutucusu - inventus bunu önerebilirim.
Vatandan aldım bilgisayarı adam bide sıvı soğutma önerdi powerboost deep modeli bende aldım ileride i7 12 nesil kf yada k alacam sıvı sogutma 360 mm istermi bide amazon daki sıvı soğutma nasıl i7 ye iş görür mü

Vatandan aldım bilgisayarı adam bir de sıvı soğutma önerdi Power Boost Deep modeli bende aldım ileride i7 12 nesil kf ya da k alacağım sıvı sogutma 360 mm istermi bir de Amazon'daki sıvı soğutma nasıl i7'ye iş görür mü?

Ürünün de linkini atmamışsın ki. Sepetinin linkini atmışsın güzel kardeşim. Tıklayan kendi sepetini görüyor yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı