i5 12400F - RTX 3070 sistem Cyberpunk'ta 30 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

ORISMUS

Centipat
Daha fazla  
RAM
G.Skill 16 GB
Ekran kartı
Gigabyte RTX 3070 8GB
Anakart
Gigabyte H610M H
İşlemci
İntel i5 12400F
1 hafta önce ekran kartı, işlemci ve anakart aldım.

Ekran kartı: Gigabyte 3070 8 GB.
İşlemci: Intel i5 12400F.
Anakart: Gigabyte H610M h
RAM: G.Skill 16 GB.

İnternetteki oyun testi videolarında sistem harika çalışıyor ama bende o kadar akıcı olmuyor.
Örneğin; Cyberpunk 2077 oyununda videolarda benim sistemim orta ayarlarda 100FPS üstü alabiliyor ama bende 30-40 FPS alıyor. Bunun sorunu nedir?

İnternetteki oyun testi videolarında sistem harika çalışıyor ama bende o kadar akıcı olmuyor.
Örneğin; Cyberpunk 2077 oyununda videolarda benim sistemim orta ayarlarda 100FPS üstü alabiliyor ama bende 30-40 FPS alıyor. Bunun sorunu nedir?
Anakart değişimi için format şart. DDU ile de eski ekran kartının kalıntılarını sildin mi ?

Oyunun optimizasyon ayarlarını GeForce exprence yaptırın. Sen dokunma. Ben de grafik ayarlarıyla oynadım daha düşük FPS alıyorum. Exprence yapsın.

Montaj kısmında hata olabilir aldığın satıcı güvenilir olmayabilir kargolama aşamasında ekran kartı hasar görmüş olabilir benim önerim servis gibi bir birime göstermen olacaktır.

Anakart değişimi için format şart. DDU ile de eski ekran kartının kalıntılarını sildin mi?

Sistemi almadan önce format atmıştım ve sonuç bu.

Montaj kısmında hata olabilir aldığın satıcı güvenilir olmayabilir kargolama aşamasında ekran kartı hasar görmüş olabilir benim önerim servis gibi bir birime göstermen olacaktır.

Büyük ihtimal öyle yapacağım.

Oyunun optimizasyon ayarlarını GeForce exprence yaptırın. Sen dokunma. Ben de grafik ayarlarıyla oynadım daha düşük FPS alıyorum. Exprence yapsın.

Bunu da denedim ama yine artmadı performans.

Yeni konular

Geri
Yukarı