i5 12400F + RTX 3070'li sistem alınır mı?

Bütçe
Max 27000 TL (Aylık 3000x9 Taksit)

halil71

Kilopat
Kolay gelsin arkadaşlar. Forumda böyle bir sistem topladık son şeklini almaya başladı. Sizde sistemi yorumlayabilir misiniz? Eğer uyumlu ve F/P ürünü derseniz parçaları alacağım. Yalnız hazır sistem mi almalıyım yoksa parça parça alıp bilgisayarcıya mı toplatmam daha karlı onu bilmiyorum o konuda da yardımcı olursanız sevinirim. Bütçe olarak Max 27 bin (aylık 3000x9 taksit olacak) belirledim. İçinde sistem+monitör+mekanik klavye+mouse olacak şekilde. Sistem aşağıda, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Asus PRIME H610M-A D4 Intel LGA1700 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Intel i5-12400F Altı Çekirdek 2.50 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Patriot Viper Elite II Dual 16 GB (2x8) 3600 MHz DDR4 PVE2416G360C0K Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Pny 500 GB XLR8 CS3030 M280CS3030-500-RB M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Asus Dual RTX 3070 V2 DUAL-RTX3070-8G-V2 256 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Corsair CX Series CX650F RGB CP-9020217-EU 650 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Corsair 4000D CC-9011198-WW Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

LG 27GL83A 27" 1ms QHD G-Sync Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleme:
İkinci el düşünmüyor musunuz hiç? Sanırım taksit seçeneğinden dolayı bu şekilde toplamak istiyorsunuz. Açıkçası biraz pahalı gibi geldi. Hazır sistem alsanız daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

İkinci el düşünmüyor musunuz hiç? Sanırım taksit seçeneğinden dolayı bu şekilde toplamak istiyorsunuz. Açıkçası biraz pahalı gibi geldi. Hazır sistem alsanız daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

Aynen öyle şu an peşin para verme durumum yok ama aylık 3000 TL taksit beni zorlamaz. Çoğu sitede 9 taksite izin veriyor galiba.

Hazır sistem bakmanızı öneriyoeum. Ventus 2X 3070'de pek önermiyorum.

O zaman 3060 Ti 3070 Ventus 2xden daha iyi diyebilir miyiz benim sistem için. Bir de önerdiğiniz bir hazır sistem linki atabilir misiniz?

Son düzenleme:
Ekran kartı olarak bunu al.
Bildiğim kadarıyla TUF monitörler sorunlu oluyor o yüzden buna bakabilirsin:

Ekran kartı olarak bunu al.
Bildiğim kadarıyla TUF monitörler sorunlu oluyor o yüzden buna bakabilirsin:

Bilmediğimden soruyorum attığınız ekran kartı 3060 Ti'den daha mı iyi. Monitörde TUF'dan tamamen vazgeçtim sıkıntılı olduğunu söyleyen 2. kişisiniz LG modelini alacağım.

Bilmediğimden soruyorum attığınız ekran kartı 3060 Ti'den daha mı iyi. Monitörde TUF'dan tamamen vazgeçtim sıkıntılı olduğunu söyleyen 2. kişisiniz LG modelini alacağım.

3060 Ti ile 3070 arasıbda pek fark yok. Ama Dual 3070 modelini alabilirsiniz o güzel bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı