i5-12400F RTX 4060 oyunlarda donma

m4tehan

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
M.2 500 GB SSD
Ekran kartı
MSI Ventus 2x RTX 4060
Anakart
MSI
İşlemci
i5-12400F
RTX 4060 PUBG, BF5, oyunlarında donuyor. GTA 5'te hiç takılma, donma yok. NFS Heat de öyle, akıcı. Warzone ilk oynadığım zamanlar donuyordu sonradan donmamaya başladı. Sorun ne sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Darboğaz olabilir.
Donduğunu düşündüğünüz bir oyunda işlemci ve ekran kartı kullanımını paylaşabilir misiniz?

Kral muhtemeln hazır sistem ve cok darboğaz bir sistem ondan kaynaklıdır büyük ihtimal
darboğaz mı hocam k.b ama anlamaynlar yazmasın :D

Darboğaz olabilir.
Donduğunu düşündüğünüz bir oyunda işlemci ve ekran kartı kullanımını paylaşabilir misiniz?
ne darboğazı hocam :D rtx 4060 4090 mı daarboğaz olsun i5-12 nesille

Islemciden yana darbogaz yiyeceğini sanmam ama ramden yiyor olabilirsin. Bf5 16 gb ramin fazlasina çıkıyor.
Tek bf5 olsa keşke pubg da aynı.. msi after burner hangi ayarları açayım

darboğaz mı hocam k.b ama anlamaynlar yazmasın :D

ne darboğazı hocam :D rtx 4060 4090 mı daarboğaz olsun i5-12 nesille

Tek bf5 olsa keşke pubg da aynı.. msi after burner hangi ayarları açayım
Size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Alaycı tavrınız hoş değil.

Darboğaz sadece kullandığınız donanıma bağlı olmayabilir. Oyun oynarken bir yandan işlemciye yük bindiren bir iş yaparsanız oyunlarda donma yaşayabilirsiniz.

Size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Alaycı tavrınız hoş değil.

Darboğaz sadece kullandığınız donanıma bağlı olmayabilir. Oyun oynarken bir yandan işlemciye yük bindiren bir iş yaparsanız oyunlarda donma yaşayabilirsiniz.
Hocam ama bizim vatandan tanıdık müdür direkt o dizdi herşeyi darboğaz falan olmayacak şekilde ben sistem montajı yanlış mı acaba diye düşünüyorum

Hocam ama bizim vatandan tanıdık müdür direkt o dizdi herşeyi darboğaz falan olmayacak şekilde ben sistem montajı yanlış mı acaba diye düşünüyorum
Sistemi Vatan Bilgisayar'ın müdürü topladı diye bir ayrıcalığınız olmuyor. İşlemci ve ekran kartınız tüm sistemlerle aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı