i5 12400F RX 6900 XT sistem uyumlu mu?

evet gördüm hocam sağ olun, ekran için bütçe 3-4k aralığında

dlss, driver sorunları vs canımı sıktı amdye güvenemedim. Nvidia daha stabil ve güvenli diye düşündüm.
FSR 2.0 ile GOD OF WAR'ı baştan sona oynadım. Görüntü çok iyiydi. Eğer yaygınlaşırsa DLSS, NVIDIA tarafı için seçim aracı olamayacak.

Kendim ve forumdaki bir çok kullanıcı RX 6000 serisi ekran kartı kullanıyoruz. Bir çoğumuz hiç sürücü sıkıntısı yaşamadık.

RX 6900 XT'den de RTX 3070 TI'a düşmek pek mantıklı değil. Performans olarak RTX 3090'a rakip olan bir karttan söz ediyoruz.

FSR 2.0 ile God of War'ı baştan sona oynadım. Görüntü çok iyiydi. Eğer yaygınlaşırsa DLSS, NVIDIA tarafı için seçim aracı olamayacak.

Kendim ve forumdaki birçok kullanıcı RX 6000 serisi ekran kartı kullanıyoruz. Birçoğumuz hiç sürücü sıkıntısı yaşamadık.

RX 6900 XT'den de RTX 3070 Ti'a düşmek pek mantıklı değil. Performans olarak RTX 3090'a rakip olan bir karttan söz ediyoruz.

Haklısın hocam da kafamı çok karıştırdılar. DLSS muhabbeti, driver sorunları vs. Bilemiyorum ne yapacağım şu an beklemedeyim karar vermem lazım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Alabiliyorsanız attığım LG ve Gigabyte modellerine bakın. LG'nin paneli biraz daha iyi fakat Gigabyte markalı modelde ayarlanabilir stand bulunuyor.
Eğer bütçe gerçekten hiç yukarı çıkmıyorsa VX2758'e bakabilirsiniz.

Karşılaştırmaları ve incelemeler için yukarı attığım kaynaklara bakabilirsiniz.

Hocam bu ekranlarda 2K seçeneği var mı? Anlamadığım için soruyorum oyunları 2K oynayabilir miyim?

Son düzenleme:
Uzun yıllar Nvidia kullanıcısıydım (GTX 1070- RTX 2060). Yeni kart almam zamanı geldiğinde sizle aynı tereddütleri yaşadım, fakat Rx 6600 XT MSİ x gaming modelini satın aldıktan sonra boşu boşuna kafa patlattığımın farkına vardım. Bu yazıyı yazana kadar hiç bir problem yaşamadım. Sürücü problemleri arkadaşlarında bahsettiği üzere mazide kalmış gibi gözüküyor. 6900 XT gayet güçlü bir seçim olur sizin için.

Uzun yıllar Nvidia kullanıcısıydım (GTX 1070- RTX 2060). Yeni kart almam zamanı geldiğinde sizle aynı tereddütleri yaşadım, fakat Rx 6600 XT MSİ x gaming modelini satın aldıktan sonra boşu boşuna kafa patlattığımın farkına vardım. Bu yazıyı yazana kadar hiç bir problem yaşamadım. Sürücü problemleri arkadaşlarında bahsettiği üzere mazide kalmış gibi gözüküyor. 6900 XT gayet güçlü bir seçim olur sizin için.
Teşekkürler hocam, sanırım bu kartı alacağım

O RAM'ler sorunsuz 3600MHz'e OC'leniyorlar. Kendim de kullanıyorum.

Sistem uyumlu olmuş. Güç kaynağına bütçeniz varsa şunu da düşünebilirsiniz :

Soğutucu olarak da şunun performansı daha iyi :
hocam ramler 2x16gb olacak ben tek yazmışım kusura bakmayın bu şekilde sorun oluşturur mu sistem şçin?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı