i5 12400F sistem 20 bin TL'ye alınır mı?

Bütçe
20.000 TL
Güzel olur ama kasa olarak Galax Revolution 01 daha iyi olur, fazla gelirse Dark Guardian serisinden bir kasa da güzel olur. (Guardian Pro> Guardian> Guardian Mini şeklinde sıralanıyor.)
O zaman 3060 Ti PC toplanacak ya da hazır sistem beklenecek.
Evet, ben de onun için üstte konu sahibinin attığı sistemi 3060 Ti sisteme çevirdim.

Güzel sistem alabilirsin bir değişiklik olarak US70 alabilirsin 970 EVO Plus'tan daha ucuza.
peki bu sisteme 600 watt psu yeterli mi
Güzel olur ama kasa olarak Galax Revolution 01 daha iyi olur, fazla gelirse Dark Guardian serisinden bir kasa da güzel olur. (Guardian Pro> Guardian> Guardian Mini şeklinde sıralanıyor.)

Evet, ben de onun için üstte konu sahibinin attığı sistemi 3060 Ti sisteme çevirdim.
Dark Guardian Mini DKCHGRMINI Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bu kasa bu sistem için iyi olur mu soğutması falan yeterli midir

Bu sistem normal bir 3060 Ti ile aynı performansı verir değil mi ekran kartını bilmediğim için biraz şüphe duyuyorum mini olmasının farkı yoktur inşallah :)

Mini olmasının farkı yok hocam sadece daha küçük ekran kartı.

Alınmaz bunu alın SSD'yi 870 EVO yapıp:

Anakart işlemci ve ekran kartı PCI4.0 destekliyorken SSD desteklemezse ne kadarlık bir kayıp olur? Bu sistemi alırken ekran kartı markası ve RAM markalarıyla en azından benim için bilindik bir marka değil, sorun yaratır mı? Sisteme işlemci soğutucu gerekir mi?
-Son olarak ise 5-6 sene 144Hz 1080p ultr oyun oynamak için bu sistem yerine GameGaraj'daki RTX3070'li sistemi 22-23bine almaya değer mi?

Anakart işlemci ve ekran kartı PCI4.0 destekliyorken SSD desteklemezse ne kadarlık bir kayıp olur? Bu sistemi alırken ekran kartı markası ve RAM markalarıyla en azından benim için bilindik bir marka değil, sorun yaratır mı? Sisteme işlemci soğutucu gerekir mi?
-Son olarak ise 5-6 sene 144Hz 1080p ultr oyun oynamak için bu sistem yerine GameGaraj'daki RTX3070'li sistemi 22-23bine almaya değer mi?

Çok fark olmaz en fazla 5 FPS fark olur RAM ve ekran kartı markası sorun çıkarmaz 3070'e değmez zaten RX6750t 3070 ile kapışıyor.

Oyun anlamında birbirine denk kartlar, @messinicocugu'nun attığı sistemin psusunu özelleştirme kısmından yükseltirseniz ve kendiniz soğutucu ve termal macun alırsanız daha da iyi bir sistem olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı