i5-12400F sistem vs R5 5600 sistem

Anladım. Bir de 1TB'a yükseltip almayı düşünüyorum onda da bir sorun olmaz herhalde
Orada Samsung 970 Evo Plus 1TB harici daha ucuza alacağınız mantıklı bir yok. Ucuz desem bile fiyatı yüksek. Bence depolamayı sonrasında siz harici ekleyin.

Son düzenleme:
Orada Samsung 970 Evo Plus 1TB harici daha ucuza alacağınız mantıklı bir yok. Ucuz desem bile fiyatı yüksek. Bence depolamayı sonrasında siz harici ekleyin.
çok mantıklı. teşekkür ederim, birde birşey sormak istiyorum b550 ye yükseltmek için seçenekler arasında ASUS PRO B550M-C/CSM 4600MHz (OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DP mATX Anakart ve ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI AMD B550 Soket AM4 DDR4 4866MHz (OC) M.2 Anakartlarından hangisini önerirsiniz? Aralarında 300TL fark var.

Çok mantıklı. Teşekkür ederim, bir de bir şey sormak istiyorum B550'ye yükseltmek için seçenekler arasında ASUS Pro B550M-C/CSM 4600MHz (OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DP mATX Anakart ve ASUS TUF Gaming B550M-E Wi-Fi AMD B550 Soket AM4 DDR4 4866MHz (OC) M.2 Anakartlarından hangisini önerirsiniz? Aralarında 300TL fark var.
ASUS B550M-E alın.

Tamamdır. Akşam sipariş vereceğim. Monitör olarak da şunu düşündüm httpswww. Hepsiburada.comsamsung-24-CRG5-4-MS-144-HZ-Full HD-HDMI-FreeSync-kavisli-

2500-3200 arası bütçem. Nasıldır bu monitör sizce? Veya tavsiyeniz var mıdır?
Samsung'un giriş seviyesi monitörlerinden kaçının. Adı var sadece.

Aşağıdaki ürünü öneririm. Bir miktar bütçenizi zorlamaktan çekinmeyin.

Lenovo G24-20 23.8" 0.5 MS 144 Hz

Bunu düşüneyim o zaman. Bu Dragon 450 meselesine taktım kafayı biraz :) çok mu düşük seviye yani nedir eksileri? Çok mu ısınır veya zorlanır mı?
Kullanılır. Ama ben giriş seviyesi bir sistem olmadıktan sonra bütünlük açısından anakartı düşük tutma taraftarı değilim. Basit bir tabirle, kendinize özel ev yaptırmışsınız. Bir çok özelliği var ama kapısı tahtadan düşük kalite olmuş gibi.

Kullanılır. Ama ben giriş seviyesi bir sistem olmadıktan sonra bütünlük açısından anakartı düşük tutma taraftarı değilim. Basit bir tabirle, kendinize özel ev yaptırmışsınız. Bir çok özelliği var ama kapısı tahtadan düşük kalite olmuş gibi.
tamamdır. çok teşekkür ederim değerli önerileriniz için.

Geri
Yukarı