Çözüldü i5 12400F sistemde GTA 5 güncellemesinden sonra FPS düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BURUH THE GREAT

Centipat
Yer
Antalya
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB
Ekran kartı
6750 XT
Anakart
Msi pro h610m b
İşlemci
i5 12400F
Arkadaşlar hepinize iyi Sosyaller. Bugün Epic Games GTA 5'e bir güncelleme gelmiş. Yaklaşık 360 MB civarındaydı. Her şey iyi hoş yaptım güncellemeyi girdim oyuna, FPS 30-40 civarlarında Online'de. Story girdim acaba Online'de mi bir sıkıntı var diye ama sonuç yine benzer. Storyde de yaklaşık 45 50FPS falan alıyordum. Daha öncesinde (güncellemeden önce) aynı grafik ayarları ile Online'de 90 civarı alıyordum. Bu tip bir sorun yaşayan var mı?

Çözüm
GTX 750 Ti kullanıyorum oyunum akıcı

AMD kullanan birisi test etse bir de çok iyi olacak. Hep NVIDIA kullananlar geri dönüş yaptı ve hepsinin de FPS'i artmış. AMD'de mi bir sıkıntı oldu acaba güncelleme ile onu merak ediyorum.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. AMD Software'den Valorant için yaptığım ayarlar tuhaf bir şekilde GTA 5 için de kaydolmuş. Bu da FPS'i 90 civarlarından 30-40 arasına düşürmüş. Eğer bu tip bir sorun yaşayan varsa (sanmıyorum ama) bu ihtimali de göz önünde bulundursun. İyi Sosyaller.
Arkadaşlar hepinize iyi sosyaller. Bugün Epic Games GTA 5'e bir güncelleme gelmiş. Yaklaşık 360 MB civarındaydı. Her şey iyi hoş yaptım güncellemeyi girdim oyuna, FPS 30-40 civarlarında Online'de. Story girdim acaba Online'de mi bir sıkıntı var diye ama sonuç yine benzer. Storyde de yaklaşık 45 50FPS falan alıyordum. Daha öncesinde (güncellemeden önce) aynı grafik ayarları ile Online'de 90 civarı alıyordum. Bu tip bir sorun yaşayan var mı?

Bende az önce güncelledim. Şimdi oyuna girmeye korkuyorum hocam.

Arkadaşlar hepinize iyi Sosyaller. Bugün Epic Games GTA 5'e bir güncelleme gelmiş. Yaklaşık 360 MB civarındaydı. Her şey iyi hoş yaptım güncellemeyi girdim oyuna, FPS 30-40 civarlarında Online'de. Story girdim acaba Online'de mi bir sıkıntı var diye ama sonuç yine benzer. Storyde de yaklaşık 45 50FPS falan alıyordum. Daha öncesinde (güncellemeden önce) aynı grafik ayarları ile Online'de 90 civarı alıyordum. Bu tip bir sorun yaşayan var mı?

Benim FPS'im arttı Max ayarlarda su an 60 FPS alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı