i5-12400F ve RTX 3060 Ti sistem nasıl?

Güzel almışsın hocam hayırlı olsun. Pahalıya almışsın diyenleri takma onlar parçalara bakmamış sanırım sanki hazır sistem topladığında sana 4 bin TL'lik kasa veriyorlar en pahalı seri ekran kartı takıyorlar ya.

Parça parça da bundan ucuzunu toplarsın fark etmez ki hazır veya parça olması, sanırım siz bakmamışsınız hepsi aynı siteden alınmış bir parça parça alınıpta bütün parçaların en ucuzunun bir sitede olması olası bir şey mi açıkçası gaming.gen.tr de çalıştığınızı düşünmeye başladım :)

Parça parça da bundan ucuzunu toplarsın fark etmez ki hazır veya parça olması, sanırım siz bakmamışsınız hepsi aynı siteden alınmış bir parça parça alınıpta bütün parçaların en ucuzunun bir sitede olması olası bir şey mi açıkçası gaming.gen.tr de çalıştığınızı düşünmeye başladım :)
Katılıyorum. Tüm parçalar aynı yerden alınmaz hiç bir zaman.
Ayrıca kalitesiz parça olarak sayılabilecek tek parça PSU oluyor sistem dizerken.

Gaming demi çalışıyorum vay canına. :D Ben adamın nereden aldığına bakmadım aldığı parçaların kalitesine baktım sizin de 26k ya 3070 toplar yorumuna cevap verdim aldığı site ne alaka.

Olayı yanlış anladım 😅

Ucuz parçalarla her şeyi dizersin bende gidip ucuz parçalar alsaydım her parçanın en dandiğini en ucuzunu alsaydım dizerdim 3070'li sistem.

Her şeyi en dandik almaya gerek yoktu, bazı şeylerden taviz verip üstüne Akakçe'den kasım boyunca indirimli parça kovalansaydı 6900XT ile müthiş sistem toplanırdı ve performans aşırı fark ederdi. Burada her parça tek yerden aldığı için fiyatlar çok araştırılmamış gibi, araştırılsa yakın kalitede çok daha iyisi olurdu.

Gaming değil mi çalışıyorum vay canına. :D ben adamın nereden aldığına bakmadım aldığı parçaların kalitesine baktım sizin de 26k ya 3070 toplar yorumuna cevap verdim aldığı site ne alaka.

Siz daha doğru dürüst bakmamışken nasıl bu kadar emin iyi almışsın yazabiliyorusunuz Akakçe gibi bütün alışveriş siteleri beyninize senkronmu çalışıyor :)

Olayı yanlış anladım 😅

Anlıyorum sizin paranız için tartışırken görüyorum ki siz bu durumdan hiç rahatsız değilsiniz uygun olduğunu düşünüyorsunuz. Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın 😊 👍

Hayırlı olsun kardeşim pahalı alınmış kısmına katılmıyorum. Hazır sistemlerde ekran kartı iyi olsa başka yerden kısılıyor. Bilgisayar parçaları üretiminde çok kaliteye göre fiyat farkları var KDV dahil kötü bir fiyat değil.

Geri
Yukarı