Elektronik I5 12500H 3050 Acer Nitro 16.299 TL

Mağazada Acer Aspire 7 ve Acer Nitro 5 modellerini inceledim ve Acer Aspire 7'nin görüntüsü daha kaliteli olduğu için ve renkleri daha doğru verdiği için Aspire 7 modelini beğendim. Bir de Nitronun klavye renginin kırmızı olmasını sevmedim. Aslında Acer marka almak istemiyordum ama indirimde gördüğüm için Aspire 7 Ryzen 5 5500U işlemcili RTX3050 ekran kartlı modelini sipariş ettim. Ürün bugün elime ulaştı henüz kurulum yapmadım ama malzeme kalitesi Nitro 5 ile aynı seviyede hatta tuş kalitesi daha iyi, plastik kalitesi de daha iyi gibi. Nitro 5 2K ekranlı olsa bile renk doğruluğu ve özellikle beyaz renkler bana çok kötü geldi, soluk bir beyazlık veriyor gri gibi. Aspire 7 beyaz renkleri çok daha iyi veriyor.

Mağazada Acer Aspire 7 ve Acer Nitro 5 modellerini inceledim ve Acer Aspire 7'nin görüntüsü daha kaliteli olduğu için ve renkleri daha doğru verdiği için Aspire 7 modelini beğendim. Bir de Nitronun klavye renginin kırmızı olmasını sevmedim. Aslında Acer marka almak istemiyordum ama indirimde gördüğüm için Aspire 7 Ryzen 5 5500U işlemcili RTX3050 ekran kartlı modelini sipariş ettim. Ürün bugün elime ulaştı henüz kurulum yapmadım ama malzeme kalitesi Nitro 5 ile aynı seviyede hatta tuş kalitesi daha iyi, plastik kalitesi de daha iyi gibi. Nitro 5 2K ekranlı olsa bile renk doğruluğu ve özellikle beyaz renkler bana çok kötü geldi, soluk bir beyazlık veriyor gri gibi. Aspire 7 beyaz renkleri çok daha iyi veriyor.
Hayırlı olsun.
Ama hem işlemci hem de ekran kartında zayıf olan bir laptop almış oldunuz.
Acer Nitro 5 i5-12500H + RTX 3050 Ti ile daha iyi bir tercih olurdu.

Hayırlı olsun.
Ama hem işlemci hem de ekran kartında zayıf olan bir laptop almış oldunuz.
Acer Nitro 5 i5-12500H + RTX 3050 Ti ile daha iyi bir tercih olurdu.
Teşekkürler.
Benim önceliğim cihazın şık ve sade gözükmesi ile birlikte ekran kalitesi ve malzeme kalitesiydi. Oyun laptoplarının ekranları genelde mat ve soluk olur Acer Nitro 5 ekranı da öyle ve beyaz rengi gerçekten kötü veriyor. Bu yüzden ihtiyaçlarım doğrultusunda bu laptopu yani Aspire 7'yi tercih ettim. Şu anda laptoptan yazıyorum memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı