i5-12500H COD: Warzone'da 90-92 derece arası normal mi?

deqalss

Femtopat
Daha fazla  
Amazon.com.tr laptopuna sahibim. Warzone oynarken işlemcim hep 90-92 derece arası gidip geliyor. Bu ileride bir sıkıntı çıkartır mı? Sıcaklığın düşmesi için ne yapabilirim?

Oyun orijinal mi? 90 derece PC için fazla. Allah korusun PC zarar bile görebilir? Ben hiç Warzone oynamadım ama yine de yüksek bir değer.

Alalı bir ay oldu daha, eğer etki ederse stant alabilirim. Fanları da otomatikte kullanıyor.

Fanları fullersen fark edecektir. Bir de öyle dene. Cihazın offset 8 bu arada, 92'de thermal throttle yiyor. İstesen de 92 derece üstünü göremezsin.

Oyun orijinal mi? 90 derece PC için fazla. Allah korusun PC zarar bile görebilir? Ben hiç Warzone oynamadım ama yine de yüksek bir değer.

90 derece işlemci için normal bir sıcaklık. Performans kısmıyorsa 90'da çalışmasında bir problem yok.

Fanları fullersen fark edecektir. Bir de öyle dene. Cihazın offset 8 bu arada, 92'de thermal throttle yiyor. İstesen de 92 derece üstünü göremezsin.

90 derece işlemci için normal bir sıcaklık. Performans kısmıyorsa 90'da çalışmasında bir problem yok.

Hocam bilgisayarlar pahalı aletler ben 70-80 dereceyi gördünmü direk seferberlik ilan ediyorum evde.
Ben çok bilgisayarlardan anlamam ama 90 üstü tehlikeli diye biliyorum. Ama yine de siz daha iyi bilirsiniz hocam.

Hocam bilgisayarlar pahalı aletler ben 70-80 dereceyi gördünmü direk seferberlik ilan ediyorum evde.
Ben çok bilgisayarlardan anlamam ama 90 üstü tehlikeli diye biliyorum. Ama yine de siz daha iyi bilirsiniz hocam.

Bu sıcaklıklar işlemciye zarar verecek sıcaklıklar değil. 95'e kadar normal/kabul edilebilir sayılabilir.

Ömrünün kısalmasından korkuyorum yoksa pek sıkıntı olmuyor iki fana sahip iyi çalışıyorlar bayağı. Mesajlar için teşekkür ederim. O alıntıladığınız konuya da bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı