i5-12500H Valorant oynarken 92 derece

zeulginlv

Femtopat
Daha fazla  
Acer laptopta sadece Valorant oynarken işlemcim 92 dereceleri görüyor. Bu bir sorun mu? Bilgisayarı 1-2 ay önce aldım sadece
Bilgisayar özelliklerim:
  • RTX 4050 6 GB
  • i5-12500H
  • 512 GB SSD
  • 16 GB RAM 8x2 şeklinde olması lazım
  • Windows 11

Dosya Ekleri

• sıcaklık.png
    sıcaklık.png
    297 KB · Görüntüleme: 34
Acer laptopta sadece Valorant oynarken işlemcim 92 dereceleri görüyor. Bu bir sorun mu? Bilgisayarı 1-2 ay önce aldım sadece
Bilgisayar özelliklerim:
  • RTX 4050 6 GB
  • i5-12500H
  • 512 GB SSD
  • 16 GB RAM 8x2 şeklinde olması lazım
  • Windows 11

Performans nedir? Buradan bakınca normal gözüküyor performans normal ise eğer.

Bende de aynı işlemci var 2-3 saat sonra Valorant'ta 90 görüyor bence normal zaten 2-3 saat oynadıktan sonra kapatıyorum laptoplar çok uzun süreli oyunculuk için sıkıntı çıkarabilir

Bende de aynı işlemci var 2-3 saat sonra Valorant'ta 90 görüyor bence normal zaten 2-3 saat oynadıktan sonra kapatıyorum laptoplar çok uzun süreli oyunculuk için sıkıntı çıkarabilir

Çıkarmaz hocam rahat rahat oynayın niye öyle yapıyorsunuz? Üstelik ana menüye bile dönmeniz işlemci sıcaklığını düşürecektir zaten.

Kasma, donma ya da FPS düşüklüğü falan olmuyor.

Acer Nitro 5

Arkadaşıma sorduğum zaman patlatırsın demişti o yüzden sorma gereği duydum. Cevap veren herkese teşekkür ederim.

Yok artık hocam ne patlaması. Isı ne zaman zarar verecek hal alır o zaman kendini anında kapatır laptop.

Kasma, donma ya da FPS düşüklüğü falan olmuyor.

Acer Nitro 5

Arkadaşıma sorduğum zaman patlatırsın demişti o yüzden sorma gereği duydum. Cevap veren herkese teşekkür ederim.

Hocam o bayağı abartı olmuş şu anki laptopum da hiç ısı yüzünden kapanma olmadı fakat bundan önceki laptopta 2-3 kere kapanmıştı 100 dereceye çıkınca soğuduktan sonra açıyordum bir şey olmuyordu tabii ki böyle kapanmaya devam ederse sistemde sıkıntı çıkar fakat elindeki laptop kötü değil

Yok artık hocam ne patlaması. Isı ne zaman zarar verecek hal alır o zaman kendini anında kapatır laptop.
Teşekkürler.
Hocam o bayağı abartı olmuş şu anki laptopum da hiç ısı yüzünden kapanma olmadı fakat bundan önceki laptopta 2-3 kere kapanmıştı 100 dereceye çıkınca soğuduktan sonra açıyordum bir şey olmuyordu tabii ki böyle kapanmaya devam ederse sistemde sıkıntı çıkar fakat elindeki laptop kötü değil
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı