i5 12500H 90 derece normal mi?

Hocam alalı 1 ay bile olmadı oyunlarda en az 90 derece alıyorum 100'e çıktığı falan bile oluyor en fazla 100 gördü şimdiye kadar da

Performans modunu kapa, eco ya da normale al HP Gaming'den.
Laptopun altina kitap gibi bir şey koyarak yükselt.
Ben bunları yapınca sıcaklık bırak 90ı 80i bile nadiren görüyor.

Yani yeni nesil laptoplar o sıcaklara dayanıklı oluyor genelde ama benim içim rahat etmez mesela onun 90 derece olduğu aklıma gelince.

Performans modunu kapa, eco ya da normale al HP Gaming'den.
Laptopun altina kitap gibi bir şey koyarak yükselt.
Ben bunları yapınca sıcaklık bırak 90ı 80i bile nadiren görüyor.
Acer nitro 5 ya benim pc altına bir şey koymadım da performans modunu kapatınca cyberpunk elden ring falan o tarz oyunların bazılarında fps sıkıntı oluyor

Yani yeni nesil laptoplar o sıcaklara dayanıklı oluyor genelde ama benim içim rahat etmez mesela onun 90 derece olduğu aklıma gelince.
Benim de etmiyor zaten takıntı haline getirdim bir de fan gürültülü oluyor ısı artınca bir de hani evde odanda değilsen akrabalarına falan gittiysen imkanı yok olmaz o sesle

Acer nitro 5 ya benim pc altına bir şey koymadım da performans modunu kapatınca cyberpunk elden ring falan o tarz oyunların bazılarında fps sıkıntı oluyor

Benim de etmiyor zaten takıntı haline getirdim bir de fan gürültülü oluyor ısı artınca bir de hani evde odanda değilsen akrabalarına falan gittiysen imkanı yok olmaz o sesle
Koy bence bende 10 derece fark ettirdi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230815-181701_Gallery.jpg
    Screenshot_20230815-181701_Gallery.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 28

Yeni konular

Geri
Yukarı