i5-12500H laptopta Elden Ring kasıyor

İşletim sistemi
Windows 11

weasdd

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 2x8 4800 mhz
Ekran kartı
rtx 3060 100 W
İşlemci
i5-12500h
Arkadaşlar benim bilgisayarım laptop Elden Ring'de açık alanlarda FPS hep 45 ve altında boss savaşlarında normal 60'larda geziyor. Bunun sebebi nedir? 1080p Max'da oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim bilgisayarım laptop Elden Ring'de açık alanlarda FPS hep 45 ve altında boss savaşlarında normal 60'larda geziyor. Bunun sebebi nedir? 1080p Max'da oynuyorum.
Oyun kötü optimize edilmiş bende Xbox series s var evet oyun daha akıcı ama arada fps düşüyor 50 ye filan kaldık series s forza 5 de high ayarlarda rahat 60 fps ama oyun sorunlu yani series x bile fps drop yaşıyor bu oyunda

Düşücek hocam. RTX 2060 Ryzen 5 2600 adam akıllı 60 fps i görmüyorum ben ama 150 saat oynama sürem var. 3-4 Saat daha oyna emin ol oyuna kaptırıp gideceksin unutursun kasmayı. Ayrıca büyük ihtimal düzelmez from software'dan hala patch göremedik.

Düşücek hocam. RTX 2060 Ryzen 5 2600 adam akıllı 60 fps i görmüyorum ben ama 150 saat oynama sürem var. 3-4 Saat daha oyna emin ol oyuna kaptırıp gideceksin unutursun kasmayı. Ayrıca büyük ihtimal düzelmez from software'dan hala patch göremedik.
oyunu çoktan 3 kere bitirdim zaten de merak işte nası kasabilir diye düşünüyo insan

Cihaz HP Victus veya Omen ise Omen Gaming Hub'dan Dynamic Boost'u kapat veya komple silersen düzelebilir bende düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı