i5 12600K için sıvı soğutma önerisi

Hocam şahsen ben bir sorun yaşamadım 5500 için kullanıyorum boşta 30-32 derece oyunlarda 42-44 5 dakikalık stress testinde 60 derecelerde.
Ben herkes sorun yaşar demiyorum. Sorun yaşamayan insanlarda olacak tabi ki. Fakat bir ürünün yüzdelik olarak hata oranı yüksekse, sürekli forumda sorun yaşayan insanlar görüyorsak bu ürünü nasıl önereceğiz?

Teknoloji, bende sıkıntı yoksa ürün harikadır diye işlemiyor maalesef.

Ben herkes sorun yaşar demiyorum. Sorun yaşamayan insanlarda olacak tabi ki. Fakat bir ürünün yüzdelik olarak hata oranı yüksekse, sürekli forumda sorun yaşayan insanlar görüyorsak bu ürünü nasıl önereceğiz?

Teknoloji, bende sıkıntı yoksa ürün harikadır diye işlemiyor maalesef.
Hocam benim cümlemin neresinde bu ürünü öneriyorum veya bende sıkıntı yok ürün harika diye bir şey geçiyor?
Eğer o cümlenin içinden bunu bana gösterirseniz forum hesabımı kapatıp gideceğim.

Hocam benim cümlemin neresinde bu ürünü öneriyorum veya bende sıkıntı yok ürün harika diye bir şey geçiyor?
Eğer o cümlenin içinden bunu bana gösterirseniz forum hesabımı kapatıp gideceğim.
Size hitaben demedim zaten. Niye üstünüze alındınız?

Sorun yaşamadığınızı belirtmişsiniz, ben de konu hakkında fikrimi belirttim.

İyi bir kule tipi soğutucu daha uzun yıllar daha memnun edici sonuçlar verebilir. Özellikle ses ve uzun ömürlülük açısından.

Size hitaben demedim zaten. Niye üstünüze alındınız?

Sorun yaşamadığınızı belirtmişsiniz, ben de konu hakkında fikrimi belirttim.
Ayrıca ben şuana kadar açılmış bütün Cooler Master Masterliquid ML240L V2 konularına göz gezdirdim herkes F/P olduğunu söylemiş ve hiç kronik sorunlu olduğunu söyleyen birini görmedim.
Bana kronik sorunlu olduğu ile ilgili açılan konuların 4-5 tanesini atar mısınız incelemek istiyorum.

Gamepower Warcy'a hava soğutma almak kadar saçma bir şey yok. O kasayı aldıysan sıvı soğutma zorunlu sayılır.

Arctic liquid freezer II üst kısma sığmıyor, yan kısma takmak zorundasın.

H150i Elite alırsan üst tarafa takabilirsin, karar senin.

Arkadaştan örnek 4-5 tane konu atmasını istedim ama bulamadı herhalde 😄
Yazarken uydurmak ne kadar kolay, kanıt olmadıktan sonra. 😆
Hala bekliyorum.

Dostum yanlış anlama ama bende birkaç tane kronik sorununun oldugunu duydum hatta var konuları su sızdırma ses vb şikayetler Cooler Master'ın özellikle o sıvı soğutmasında varmış kronik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum yanlış anlama ama bende birkaç tane kronik sorununun oldugunu duydum hatta var konuları su sızdırma ses vb şikayetler Cooler Master'ın özellikle o sıvı soğutmasında varmış kronik.
V2 modelinde ben hiç yaşamadım da görmedim de ancak bekliyorum istersen sende 4-5 konu bulup atabilirsin inceleyeyim bakayım.

V2 modelinde ben hiç yaşamadım da görmedim de ancak bekliyorum istersen sende 4-5 konu bulup atabilirsin inceleyeyim bakayım.
Konu eklemede var bir sürü sabah incelemiştim özellikle pompa arızasından sonra pompadan su sızdırdığını iddia edenler var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı