i5-13400F işlemci için soğutucu tavsiyesi

para da sıkıntı yok ama sıvı soğutma ile çok uğraşabileceğimi düşünmüyorum bakımı vs

hocam yani phantom spirit uyar diyorsunuz dimi şuan pek oyun vs oynamıyorum yükte 70-80 dereceyi görüyor cpu
Hocam yükte 70-80 derece iyi değerler zaten. Yükte oyunda vs. ortalama 90 bandında gezmezse performanstan kısmaz.

Boyutlar biraz mantıksız olabilir sol tarafı iyi çizemedim ama muhtemelen böyle bir görüntü olur taktığınızda.
1713698970376.png

Yani stok fanın o metal çizgili delikli yerleri gibi işlemciye dik oturmuyor. Yan geliyor belirli bir yerde toplanıyor borularla ve o soğutma karesi gibi bir şey ile işlemciye oturtuluyor.

Şu gamepower/rampage önerileri burda bile geliyorsa biz yandık o zaman. 3 ay olmuş zaten neyin bakımını yapacaksın ki bir de bakım falan basit tarzı konuşmuş. :D

Hocam yükte 70-80 derece iyi değerler zaten. Yükte oyunda vs. ortalama 90 bandında gezmezse performanstan kısmaz.

Boyutlar biraz mantıksız olabilir sol tarafı iyi çizemedim ama muhtemelen böyle bir görüntü olur taktığınızda.
Eki Görüntüle 2174610
Eyvallah imparatorum Fatih hocam teşekkür ederim

Eyvallah imparatorum Fatih hocam teşekkür ederim
1713699246182.png

Başka bir anakartta montajı mesela. Montaj videoları var internette izleyin sizde fikir sahibi olursunuz az çok.
1713699321946.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca RAM üstüne gelen fanın yüksekliğini de ayarlayabilirsiniz. @Viperexe

Eki Görüntüle 2174618
Başka bir anakartta montajı mesela. Montaj videoları var internette izleyin sizde fikir sahibi olursunuz az çok.
Eki Görüntüle 2174620

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

anladığım kadarı ile soğutucuyu taktığımda ram soğutucunun altında kalacak ama temas etmeyecek doğru mu

Eki Görüntüle 2174618
Eki Görüntüle 2174620

birde benim göz terazim bozuk mu acaba bana alan dar geldi baya

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-04-21 saat 14.44.09_f28cf317.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-04-21 saat 14.44.09_f28cf317.jpg
    205,8 KB · Görüntüleme: 9

Yeni konular

Geri
Yukarı