i5-13400F RTX 4060 Ti 8 GB sistem iyi mi?

Herkese merhaba, arkadaşlar iyi akşamlar. Yeni bir PC aldım sizlerden de yorum almak istiyorum. Özellikleri aşağı birakiyorum.

Intel Core i5 13400F 2.50 GHz işlemci.
G.Skill 8 GB X2 3.200 MHz RAM.
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti 8 GB ekran kartı.
Crucial 1TB M.2 SSD (5000 okuma 3600 yazma)
Gigabyte H610M h V2 Intel H610 soket 1700 DDR4 3200 MHz M.2 anakart.

Oynadığım oyunlar CS2, BF1, Assetto Corsa tarzı oyunlar sizce herhangi bir sorun yaşar mıyım? Yüksek FPS alıp rahat oyun oynarmıyın ve uzun vade götürür mü? Gerçekten anlayan arkadaşlarım yorumlarını benimle paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

Bence iyi hayırlı olsun. Oynadığınız oyunlarda sıkıntı çıkartacağını sanmıyorum ben i5 11400F RX 6650 XT sistem ile oynadığınız oyunlarda sıkıntı yaşamıyorum.

Bence iyi hayırlı olsun. Oynadığınız oyunlarda sıkıntı çıkartacağını sanmıyorum ben i5 11400F RX 6650 XT sistem ile oynadığınız oyunlarda sıkıntı yaşamıyorum.
Çok teşekkür ediyorum hocam Allah razı olsun.

Tamam sıfır olmasında problem yok ancak vatan bir tık kazık.
Peki sistem iyi mi ? Birde ne kadara alınsa iyiydi

31 bine kovalarsanız 4070’li sistem bile alabilirdiniz. Bu sistem için cidden fazla bu fiyat. Hazır sistemlere bir göz gezdirin derim.
Peki sistem iyi mi hocam herhangi sorun yaşar mıyım yüksek fps alır ve uzun vade goturecebilecek bir sistemmi birde kaça alınsa iyiydi

13. nesil işlemci, 40 serisi ekran kartı orta vadede bahsettiğiniz tarzda oyunlar için çokça yeterli. Son çıkan oyunlar için ise medium-high seviyesinde akıcı bir deneyim yaşayabileceğinizi düşünüyorum. Ücret biraz yüksek gibi, benzeri sistemler alternatif satış mağazalarında daha uyguna bulunabiliyor. Vatan'dan benden alışveriş yaparım ve memnunum da. İyi günlerde kullanın.

Peki sistem iyi mi ? Birde ne kadara alınsa iyiydi

Peki sistem iyi mi hocam herhangi sorun yaşar mıyım yüksek fps alır ve uzun vade goturecebilecek bir sistemmi birde kaça alınsa iyiydi
Hocam sistem açısından sıkıntınız olmasın minimum 4-5 yıl götürür sizi. Fiyat bakımından 5 ila 6 bin arası fazlalığı var. Sorun yaşamazsınız. Uğraşmak istemiyorsanız sistem güzel sıkıntı yok ancak dediğim gibi 30 civarına 4070’li sistem alabilirsiniz. Karar sizin.

Peki sistem iyi mi? Bir de ne kadara alınsa iyiydi.

Peki sistem iyi mi hocam herhangi sorun yaşar mıyım yüksek FPS alır ve uzun vade goturecebilecek bir sistemmi bir de kaça alınsa iyiydi.

Sistem bana göre süper ama o sistem 22.000TL gibi bir fiyatta bulunuyor keşke benim gibi yapmayıp önceden konu açsaydınız gene de hayırlı olsun.😃

13. nesil işlemci, 40 serisi ekran kartı orta vadede bahsettiğiniz tarzda oyunlar için çokça yeterli. Son çıkan oyunlar için ise medium-high seviyesinde akıcı bir deneyim yaşayabileceğinizi düşünüyorum. Ücret biraz yüksek gibi, benzeri sistemler alternatif satış mağazalarında daha uyguna bulunabiliyor. Vatan'dan benden alışveriş yaparım ve memnunum da. İyi günlerde kullanın.
Çok teşekkür ediyorum hocam daha iyisi sizlerin olsun inşallah.

Geri
Yukarı