i5 13400F sistem nasıl?

Bu sistemi sıvı soğutma takmadan alsak olur mu? Stok soğutucu yeter mi?

@GalaxySal450
Gamepower Mihawk 7.1 Surround RGB oyuncu kulaklığı siyah.

Bu kulaklık nasıl? Hem RGB'si var hem 7.1 hem de mikrofonu bayağı bir iyi sizin attiginiz ile arasinda 20 TL fark var.

@neqetria
Hocam bu sistem yerine Khaos [Mert Bayantemur] | AMD Ryzen 5 5500 | 2 x 8 GB DDR4 | Radeon RX 6650 XT 8 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Şunu alsam olur mu? İslemcisi 5600X yaparak alsam daha ucuza geliyor 6650 XT de yeterli bana zaten 1080p oynayacagım için hem ekipmanlar için de bütçe kalır biraz? Ve 5600X yapsam ve bunu alsam soğutmaya gerek var mıdır? Bu sistem bana daha iyi geldi hem de sizin attığınızdan ucuz.

Ve ankarti da B550 yaparak alacağım eger alirsam hem islemcisi hem de anakarti daha iyi oluyor sadece eekran karti dusuk o da fazla gerekli değil 1080p oynayacagım icin 6650 XT de is gorur.

RAM'leri RGB yaptim ve SSD'yi Kingston yaptim fiyat 17.546 TL oldu.

@GalaxySal450 hocam Monster Pusat K3 Pro nasıl bur klavyedir biraz baktim iyi gibi duruyor.

Son düzenleme:

@GalaxySal450

Bu kulaklık nasıl? Hem RGB'si var hem 7.1 hem de mikrofonu bayağı bir iyi sizin attiginiz ile arasinda 20 TL fark var.

@neqetria
Hocam bu sistem yerine Khaos [Mert Bayantemur] | AMD Ryzen 5 5500 | 2 x 8 GB DDR4 | Radeon RX 6650 XT 8 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Şunu alsam olur mu? İslemcisi 5600X yaparak alsam daha ucuza geliyor 6650 XT de yeterli bana zaten 1080p oynayacagım için hem ekipmanlar için de bütçe kalır biraz? Ve 5600X yapsam ve bunu alsam soğutmaya gerek var mıdır? Bu sistem bana daha iyi geldi hem de sizin attığınızdan ucuz.

Ve ankarti da B550 yaparak alacağım eger alirsam hem islemcisi hem de anakarti daha iyi oluyor sadece eekran karti dusuk o da fazla gerekli değil 1080p oynayacagım icin 6650 XT de is gorur.

@GalaxySal450 hocam Monster Pusat K3 Pro nasıl bur klavyedir biraz baktim iyi gibi duruyor.
Attığınız sistem alınmaz hocam pcye geçeyim 6700XT sistem atarım size.

Attığınız sistem alınmaz hocam PC'ye geçeyim 6700XT sistem atarım size.

Hocam 6700 XT bulabilirsebiz iyi olur ama islemcisi ve anakarti da iyi olsun AMD de 5600 veya 5600X altinda olmasin inteldr de 12400F altinda olmasin.

O kulaklıktan uzak durun. RGB istiyorsan şuna bak.

H2002D almalısınız aslında önerim odur. Attığın sistem de alınmaz.

Klavyeye gelince, o da alınmaz. Onun fiyatına Redragon K552 Kumara var.

@GalaxySal450

@neqetria

O kulaklıktan uzak durun. RGB istiyorsan şuna bak.

H2002D almalısınız aslında önerim odur. Attığın sistem de alınmaz.

Klavyeye gelince, o da alınmaz. Onun fiyatına Redragon K552 kumara var.

Hocam o klavye tam klavye olmadığı için onu geçmiştim. O benim dediğim klavyeye de herkes iyi diyordu o yüzden seçmiştim. Ve o H2002D kuraklığın mikrofon ve ses kalitesi nasıl güzel mi?

Hocam bu sistemi 5600X yaparak alsak olur mu ve PSU yeter mi? Sıvı soğutucu gerekir mi? Stok soğutucu yeter mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı