i5 13400F sistem nasıl?

Hocam o klavye tam klavye olmadığı için onu geçmiştim. O benim dediğim klavyeye de herkes iyi diyordu o yüzden seçmiştim. Ve o H2002D kuraklığın mikrofon ve ses kalitesi nasıl güzel mi?

Hocam bu sistemi 5600X yaparak alsak olur mu ve PSU yeter mi? Sıvı soğutucu gerekir mi? Stok soğutucu yeter mi?

Hocam açıkladım size 5600X ile 5600 arasında fark yok neredeyse boşuna para verirsiniz.

Hocam o klavye tam klavye olmadığı için onu geçmiştim. O benim dediğim klavyeye de herkes iyi diyordu o yüzden seçmiştim. Ve o H2002D kuraklığın mikrofon ve ses kalitesi nasıl güzel mi?

Hocam bu sistemi 5600X yaparak alsak olur mu ve PSU yeter mi? Sıvı soğutucu gerekir mi? Stok soğutucu yeter mi?
5600X için para farkına değmez,psu yeterli,özelleştirme kısmındaki sıvı soğutucu kötü,sistemi aldıktan sonra kule tipi takmanız yeterli.

5600X için para farkına değmez, PSU yeterli, özelleştirme kısmındaki sıvı soğutucu kötü, sistemi aldıktan sonra kule tipi takmanız yeterli.

Sistemi alıp 1-2 yıl stok soğutucu ile kullanıp sonra kule tipi soğutucu taksak olur mu stok soğutucu yeterli olur mu?

Ve kasası soğutmaya yeter mi 2 tane fani var galiba 2 tane az kalmaz mı ve SSD'yi Team markasının 1 TB'lik olani yapsak olur mu Team markası nasıl dır.

Sistemi alıp 1-2 yıl stok soğutucu ile kullanıp sonra kule tipi soğutucu taksak olur mu stok soğutucu yeterli olur mu?

Ve kasası soğutmaya yeter mi 2 tane fani var galiba 2 tane az kalmaz mı ve SSD'yi Team markasının 1 TB'lik olani yapsak olur mu Team markası nasıl dır.
Team markası iyidir,1-2 yıl stok soğutucuyla kullanmanızı tavsiye etmem aldıktan sonra hemen kule tipi takabilirsiniz.

Siteyle konuşup sıvı soğutucu için bunu takmalarını rica edebilirsiniz belki takarlar:

Team markası iyidir, 1-2 yıl stok soğutucuyla kullanmanızı tavsiye etmem aldıktan sonra hemen kule tipi takabilirsiniz.

Siteyle konuşup sıvı soğutucu için bunu takmalarını rica edebilirsiniz belki takarlar:

Eğer sıvı soğutucuyu takmazlarsa bir kule tipi soğutucu öneriniz var mıdır?

@neqetria veya @messinicocugu hocam sistem önerisini yapsın, ben de ekipman ve monitör işini halledeyim.

Monitör için şu modele bak.

Ekipman için 1500 TL kalıyor.

Klavye için şu modele bak.

Redragon K512 RGB Shiva Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Şok marketlerde daha ucuz, 499 TL, 7 şubat'a kadar satılıyor.

Kulaklık için:

Fare:

Hocam monitör için biraz daha uygun bir monitör var mi acaba bu biraz pahalı geldi.

Güzeldir hocam.

Hocam bu soğutucuyu alsam içinden termal macun çıkıyor mu yoksa elstra almak gerekli mi?

Ve o sogutucuyu alsam PSU yeterli olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı