i5-13600K vs i7-13700K

@moreLithium hocam soğutucu güzel ama İncehesap'ta pahalıymış ederi bu kadar değil 3000 lira civarı. Bunu iptal edip daha ucuz ve daha iyi olan aslında yurt dışı da daha pahalı olan modeli alırım bende Ryzen 7500F ile LS520 SE var çok iyi bu daha da iyi.
ben bu 240mm soğutucuya 3000TL vermem açıkcası. Bunun 360mm versiyonu zaten 3100TL.

Kasanız boyut olarak desteklerse bunu alın. 240MM soğutucuya o parayı vermeye değmez.

ben bu 240mm soğutucuya 3000TL vermem açıkcası. Bunun 360mm versiyonu zaten 3100TL.

Kasanız boyut olarak desteklerse bunu alın. 240MM soğutucuya o parayı vermeye değmez.
Thermaltake Versa T25 ARGB TG 650W 80+ USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA kullandığım kasa bu. Kule tipi istemiyorum açıkçası. Teşekkürler, Msi güvendiğim bir marka ücret olarak önerdiğiniz soğutucularla çokta bir fark yok gibi. İşlemcimi ideal sıcaklıklarda tutabilirse yeter aslında benim için. Sizce çok mu yetersiz olur?

Thermaltake Versa T25 ARGB TG 650W 80+ USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA kullandığım kasa bu. Kule tipi istemiyorum açıkçası. Teşekkürler, MSI güvendiğim bir marka ücret olarak önerdiğiniz soğutucularla çok da bir fark yok gibi. İşlemcimi ideal sıcaklıklarda tutabilirse yeter aslında benim için. Sizce çok mu yetersiz olur?

MSI sıvı soğutma da o kadar da iyi bir marka değil hocam bazı ciddi sorunları ile bilinir ben çok uygun olmadıkça tercih etmezdim.
Aynısının siyahını kullanıyorum bunu alın geçin derim sorunsuz ürün.

Yeterli olur mu dersiniz?

Evet hocam overclock ile 5.3 GHz de kullanıyorum 60'larda çalışıyor Max sizinde o ayarda olur güzel soğutmadır.

Geri
Yukarı